Geri Dön
Gündemİstanbul Baro Başkanlığı’na Ahi aday oldu

İstanbul Baro Başkanlığı’na Ahi aday oldu

Kamuoyunda İstanbul Barosu’nun bilişim ve teknoloji yüzü olarak bilinen Avukat Gökhan Ahi, ekim ayında toplanacak İstanbul Barosu Genel Kurulu’nda yapılacak yeni başkan seçiminde aday olduğunu açıkladı. Daha önce iki kez İstanbul Barosu Bilişim Kurulu Merkezi Başkanlığı görevini yürüten Ahi, üyesi olduğu Avukat Hakları Grubu’nun sosyal medya hesaplarından yapılan eş zamanlı canlı yayınla İstanbul Barosu Başkanlığına adaylığını açıkladı.

İstanbul Baro Başkanlığı’na Ahi aday oldu

Baro yönetimlerinin, meslekte 25-30 yılı doldurmuş meslektaşların emeklilik projesi veya siyasi partilerin genel başkanlığına, il başkanlıklarına, milletvekilliğine geçilen aşamanın ilk basamağı olmaması gerektiğini vurgulayan Gökhan Ahi, “Mesleğin onurunu ve itibarını yükseltmek, avukatlara yepyeni ve sürdürülebilir iş alanları açabilmek, ekonomik anlamda rahat çalışabilmelerini sağlamak, meslekte kaliteyi artırmak ve her aşamada avukatların mesleki gelişimini sürdürebilmesi, teknolojinin nimetlerini en üst düzeyde kullanabilmeleri, meslektaşların evrensel hukuk ilkeleri ve evrensel hukuk kurumlarıyla entegre olmasını sağlamak için aday oldum” dedi.

Tiramisu tarifi21 Mart Dünya Tiramisu Günü için Kurukahveci Mehmet Efendi ile efsane bir tiramisu tarifi hazırladık! (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet