Geri Dön
Gündemİstanbul Tema Park yeniden hizmette

İstanbul Tema Park yeniden hizmette

Türkiye’nin eğlence merkezi İsfanbul Tema Park, Kovid-19 pandemisi nedeniyle verdiği 9 aylık bir aranın ardından 10 Temmuz Cumartesi günü kapılarını tekrar eğlence ve macera sevenlere açtı.

İstanbul Tema Park yeniden hizmette

ELİF ALTIN İstanbul - Her yaştan kesime hitap eden eğlence merkezinin ilk gün açılışında ziyaretçi akınına uğradı. Eğlence merkezinin girişinde uzun kuyruklar oluştu. Çocukların yanı ıra aileleri de faaliyet alanlarına girebilmek için kuyruklar oluşturdu. En çok ilgi çeken ise parkta yer alan “Nefes Kesen” hız treni oldu. “Viking” isimli su kaydırağının önünde çocuklar aileleriyle binebilmek için heyacanla bekledi. İsfanbul Tema Park Direktörü Tankut Tonger, Kovid-19 önlemleriyle açık havada güvenli bir eğlence ortamı sunduklarını belirterek,  normal şartlarda günlük 10 bin misafiri ağırlayabilecek kapasitede olduğunu ancak sosyal mesafe kuralları nedeniyle  yüzde 50 kapasiteyle hizmet verdiklerini söyledi.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kontrattaki bu detaya dikkat! Ev sahibi ve kiracı herkesi ilgilendiriyorKiralarla başa çıkmak isteyenler için çözüm ev arkadaşı! Ancak bu kararı alırken kiracıların kaçırdığı bir nokta var. Kontratta yazılması gereken önemli detaylara dikkat çeken sektör temsilcileri uyarıyor…
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler