Geri Dön

İstanbul trafiğinde isyan ettiren olay! Her akşam aynı görüntü

İstanbul Küçükçekmece'deki yan yoldaki yoğunluktan kaçmak için geri gelerek ya da tam dönüş yaparak ana yola katılan sürücüler, trafiği tehlikeye sokuyor, kazalara davetiye çıkarıyor. Benzer görüntülerin özellikle sabah saatlerinde yolun diğer karşı tarafında da sık görüldüğü ifade edildi.

Özellikle akşam saatlerinde İstanbul Avcılar yönünde trafiğin yoğunlaşmaya başlaması ile birlikte yan yolda adım adım ilerleyen sürücülerden bazıları, Küçükçekmece Köprüsü’nün hemen girişindeki nispeten trafiğin daha açık olduğu D-100 karayoluna, bağlantı noktasından kuralları hiçe sayarak giriyor.

Bazıları tam dönüş yaparak bazıları geri giderek D-100 karayoluna giriyor,  yan yola girmek isteyenlerin de önlerini tıkıyorlar. Diğer sürücülerin tepkilerine aldırmayan kural tanımaz sürücüler  trafiği tehlikeye düşürüyor, kazalara davetiye çıkarıyorlar. Tek yönlü yan yola girmek istediği sırada karşıdan ters yönde gelen araçları gören bir sürücü,  akaryakıt istasyonuna gitmek için bu yola girdiğini belirterek, diğer sürücülere tepki gösterdi.

İstanbul trafiğinde isyan ettiren olay Her akşam aynı görüntü

Bir köyü ayağa kaldıran taciz iddiasıIsparta'da, bir işletmecinin çalışanına tacizde bulunduğu iddiası üzerine toplanan köylüler, işletmenin bulunduğu alanda bir araya geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet