Geri Dön
Gündemİstanbul'da 3 ilçede uyuşturucu operasyonu! 10 gözaltı

İstanbul'da 3 ilçede uyuşturucu operasyonu! 10 gözaltı

İstanbul'da 7 Eylül-16 Eylül tarihleri arasında 3 ilçede uyuşturucu imal edildiği ve satış yapıldığı tespit edilen adreslere baskın düzenlendi. Operasyonda 10 şüpheli gözaltına alınırken, 86 kilogram mentanfetamin 37 kilo sıvı metanfetamin ele geçirildi.

İstanbul'da 3 ilçede uyuşturucu operasyonu! 10 gözaltı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri 7 Eylül-16 Eylül tarihleri arasında Esenyurt, Bayrampaşa ve Şişli'de uyuşturucu veya uyarıcı madde imal veya ticareti yaptığı tespit edilen adreslere operasyon düzenledi.

3 ilçede yapılan operasyonda 10 şüpheli gözaltına alınırken, adreslerde yapılan aramalarda 86 kilogram kristal metamfetamin, 37 kilo 300 gram sıvı metamfetamin, 2 adet hassas terazi, 5 bin 870 dolar, bin euro, 58 bin 305 lira nakit para ele geçirildi. Gözaltına alınan 10 şüpheliden 6 tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenilirken, 4 şüphelinin işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Operasyon anları kameralara yansırken, operasyonda ele geçirilen narkotik maddeler İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde sergilendi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Boşanma davası açtığı kocası darbetti, otomobilini yaktı, tehdit ettiÜsküdar'da yaşayan bir çocuk annesi Hilal Kara (37) boşanma davası açtığı 9 yıllık eşi Hüseyin Kara'nın (45) kendisini tehdit ettiğini, darbettiğini ve otomobilini yaktığını söyleyerek, yetkililerden yardım istedi. Eşinin sabıkası olduğunu da iddia eden kadın "Neden ben kadın sığınma evine götürülmeye teklif ediliyorum. Neden evden çıkarken dikkat etmem gerekiyor da bu kişi yakalanmıyor. Beni duymayan tüm insanlara sesleniyorum; Ben öldükten sonra duysanız çok önemli değil" dedi. Hilal Kara, eşinin kendisine telefonda yolladığı tehdit içerikli ses kayıtlarını dinletti. Öte yandan Hilal Kara'nın otomobilin yakılma anları da güvenlik kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler