Geri Dön
Gündemİstanbul’da büyük uyuşturucu operasyonu!

İstanbul’da büyük uyuşturucu operasyonu!

İstanbul'da İkitelli Organize Sanayii Sitesi’nde gerçekleştirilen operasyonda 1.5 ton eroin yapılabilecek seviyede 3 ton asit anhidrit ele geçirildi.

İkitelli Organize Sanayii Sitesi’nde yapılan operasyonda 1.5 ton eroin yapımında kullanılan 3 ton asit anhidrit ele geçirildi.

CNN Türk Muhabiri Dilay Dilaver ve kameraman Alper Öztürk'ün özel haberine göre İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İkitelli'de bir depoya operasyon düzenledi. Yapılan operasyonda 1.5 ton eroin yapımında kullanılan 3 ton asit anhidrit ele geçirildi.

Uyuşturucu kimyasallarının önce İran'a gönderileceği daha sona işlenerek yeniden Türkiye'ye sokulmaya çalışıldığı öğrenildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan Akkuyu için tarih verdi! Mayıs 2023'te tamamlanacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin Toplu Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulunuyor. Erdoğan, "Kendi alanında en son ve en güvenli teknoloji ile inşa edilen Türkiye'nin ilk nükleer santralinin ilk ünitesini inşallah 2023'ün mayısına yetiştireceğiz. Bu projemizi 2023 hedeflerimizin önemli sembollerinden biri olarak görüyoruz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner