Geri Dön
Gündemİstanbul'da cuma namazı kılınacak camiler hangileri? Hangi camilerde cuma namazı kılınacak?

İstanbul'da cuma namazı kılınacak camiler hangileri? Hangi camilerde cuma namazı kılınacak?

Cuma namazının bu hafta camilerde kılınıp kılınamayacağı merak ediliyor. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul'da cuma namazının kılınacağı camiler ile ilgili bir paylaşım yaptı. Peki İstanbul'da cuma namazı kılınacak camiler hangileri? İşte detaylar...

İstanbul'da cuma namazı kılınacak camiler hangileri? Hangi camilerde cuma namazı kılınacak?

Cuma gününe yaklaşırken cuma namazı ile ilgili detaylar gündeme geldi. Vatandaşlar cuma namazının kılınacağı camileri araştırmaya başladı. İstanbul’da cuma namazı kalınacak camii ve mescitler belli oldu. Peki İstanbul'da cuma namazı kılınacak camiler hangileri?

İSTANBUL'DA CUMA NAMAZI KILINACAK CAMİLER HANGİLERİ?

İstanbul’da Cuma Namazı kalınacak camii, mescit ve diğer açık alanlar belirlendi. İstanbul Valiliği bu anlamlı gün için özel bir video hazırladı. Videoyu Vali Ali Yerlikaya sosyal medya hesaplarından paylaştı. İstanbul’da başta Süleymaniye, Sultanahmet, Yeni Camii (Eminönü), Ortaköy Camii ve Çamlıca Camii’nde Cuma namazı kılınabilecek. Öte yandan hangi ilçede hangi camide cuma namazının kılınacağı İstanbul Valiliğinin sitesinden açıklandı.

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet