Geri Dön

İstanbul'da cuma namazı kılınacak camiler hangileri? Hangi camilerde cuma namazı kılınacak?

Cuma namazının bu hafta camilerde kılınıp kılınamayacağı merak ediliyor. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul'da cuma namazının kılınacağı camiler ile ilgili bir paylaşım yaptı. Peki İstanbul'da cuma namazı kılınacak camiler hangileri? İşte detaylar...

İstanbul'da cuma namazı kılınacak camiler hangileri? Hangi camilerde cuma namazı kılınacak?

Cuma gününe yaklaşırken cuma namazı ile ilgili detaylar gündeme geldi. Vatandaşlar cuma namazının kılınacağı camileri araştırmaya başladı. İstanbul’da cuma namazı kalınacak camii ve mescitler belli oldu. Peki İstanbul'da cuma namazı kılınacak camiler hangileri?

İSTANBUL'DA CUMA NAMAZI KILINACAK CAMİLER HANGİLERİ?

İstanbul’da Cuma Namazı kalınacak camii, mescit ve diğer açık alanlar belirlendi. İstanbul Valiliği bu anlamlı gün için özel bir video hazırladı. Videoyu Vali Ali Yerlikaya sosyal medya hesaplarından paylaştı. İstanbul’da başta Süleymaniye, Sultanahmet, Yeni Camii (Eminönü), Ortaköy Camii ve Çamlıca Camii’nde Cuma namazı kılınabilecek. Öte yandan hangi ilçede hangi camide cuma namazının kılınacağı İstanbul Valiliğinin sitesinden açıklandı.

Bodrum'da gündem olan beyaz kumun ne olduğu ortaya çıktıBodrum sahillerini Maldivler'e çevirmek için kullanılan beyaz kumun sırrı ortaya çıktı. MTA Genel Müdürlüğü laboratuvarlarında çıkan sonuçlara göre, kumun silis kumu olduğu öğrenildi. Jeoloji Yüksek Mühendisi, Tıbbi Jeoloji Uzmanı Dr. Eşref Atabey, kuvars ve silis kumlarının insan sağlığına zararlı olduğunu açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber