Geri Dön

İstanbul'da eczanelerin çalışma saatleri ne olacak? Eczane açılış ve kapanış saati nedir?

İstanbul'da eczanelerin çalışma saatleri ile ilgili önemli bir açıklama yapıldı. İstanbul Eczası Odası'ndan yapılan açıklamanın detayı merak ediliyor. Peki İstanbul'da eczanelerin çalışma saatleri ne olacak?

İstanbul'da eczanelerin çalışma saatleri ne olacak? Eczane açılış ve kapanış saati nedir?

1 Haziran'dan itibaren eczanelerin çalışma saatlerinin hangi aralıkta olacağı belli oldu. İstanbul Eczası Odası konu ile ilgili bir açıklama gerçekleştirdi. Peki İstanbul'da eczanelerin çalışma saatleri ne olacak?

 ECZANE ÇALIŞMA SAATLERİ

İstanbul'da yer alan eczaneler 1 Haziran'dan itibaren hafta içi ve cumartesi günleri 09.00-19.00 saatleri arasında faaliyet gösterecek.

İstanbul Eczası Odası'ndan yapılan açıklamada, "Kovid-19 pandemisi normalleşme süreci kapsamında, 1 Haziran Pazartesi günü itibarıyla İstanbul'da eczane açılış-kapanış saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00-19.00 olarak uygulanacaktır." ifadeleri yer aldı.

Sakarya'nın Hendek ilçesindeki havai fişek fabrikasında patlamaSakarya'nın Hendek ilçesindeki havai fişek fabrikasında dün sabah 11.15'te patlama meydana geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk olay yerine gitti. Meydana gelen patlama sonrası Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, o anları böyle kaydetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber