Gündem İstanbul'da ilginç anlar! Genç kız balkonda mahsur kaldı dakikalar sonra kurtarıldı

İstanbul'da ilginç anlar! Genç kız balkonda mahsur kaldı dakikalar sonra kurtarıldı

16.04.2024 - 10:06 | Son Güncellenme:

Kağıthane’de yaşadığı evin balkonunda sigara içerken kilitli kalan genç kız, itfaiye tarafından kurtarıldı. Olayı anlatırken kendi haline güldüğü anlar renkli görüntüler oluşturdu.

Kağıthane Hamidiye Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda, lüks bir sitede yaşayan 23 yaşındaki İrem Öztürk, evde tek başına olduğu esnada sigara içmek için balkona çıktı. Genç kız sigarasını içtikten sonra eve girmek için balkonun kapısını açmak istedi ancak kilitli kaldı. Denemelerine rağmen kapıyı açamayan genç kız, kurtarılmak için cep telefonundan itfaiye ekiplerini arayarak ihbarda bulundu.

Haberin Devamı

İstanbulda ilginç anlar Genç kız balkonda mahsur kaldı dakikalar sonra kurtarıldı

SİGARA İÇİN ÇIKTIĞI BALKONDA KİLİTLİ KALDI

İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, balkonda mahsur kalan genç kızın ihbarı yapan kişi olduğunu anlayınca şaşırdı. Hemen harekete geçen ekipleri, merdiven aracı yardımıyla genç kızın olduğu balkona ulaştı. Ardından da genç kız, kask giydirdikten sonra sepete alınarak aşağıya indirildi.

GENÇ KIZ BİLE KENDİ HALİNE GÜLDÜ

Genç kızın kontrolleri yapıldıktan sonra da kaskı çıkartıldı. Aşağıda ekiplerle konuşan İrem Öztürk, o anları anlatırken kendi haline gülmesi renkli görüntüler oluşturdu. Genç kız ardından polis otosuna bindirilerek evine götürüldü. Yaşananlar ise kameralara yansıdı.