Geri Dön

İstanbul'da vahşi cinayet!

İstanbul Bahçelievlerde’de gece saatlerinde sokakta çöp toplayan bir temizlik görevlisi, kağıt toplayıcıların kullandığı el arabasının çuvalından ağır bir koku geldiğini fark edince durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri sahipsiz el arabasının çuvalının içinde çöp torbalarına sarılmış erkek cesediyle karşılaştı. Şahsa işkence yapılmış.

Edinilen bilgiye göre olay, Şirinevler Mahallesi’nde 00.00 sıralarında meydana geldi. Gece saatlerinde sokaklara bırakılan çöpleri toplayan bir temizlik görevlisi Oktay 1 isimli sokağa geldiğinde kağıt toplayıcıların kullandığı el arabasındaki çuvaldan ağır bir koku geldiğini fark etti. Durumu önce kendi amirine bildiren temizlik görevlisi daha sonra hemen 155’i arayarak polise haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri çuvalın içinde yaptıkları incelemede battaniyeye sarılarak çöp poşeti içine konulmuş 30 - 35 yaşlarında erkek cesediyle karşılaştı.

İŞKENCE YAPILMIŞ

Şahsın işkence yapılarak öldürüldüğü belirtiliyor.

BATTANİYE, KABLO, ÇARŞAF ÇIKTI...

Polis ekipleri cesedin üzerinde yaptığı aramada kimlik çıkmağını tespit ederken, cesedin koyulduğu çuvalın içindeki herşeyi tek tek inceleyerek parmak izi aradı. Çuvalın içinden battaniye, çarşaf, kablo çıkarken, ölen kişinin kıyafetlerini de detaylı incelediği görüldü. Polis ekipleri cinayet üzerinde dururken, ilk belirlemelere göre ölen kişinin önce öldürülüp sonra ellerinin kabloyla bağlanıp çarşafa sarıldığı, daha sonra da dört ayrı çöp poşetine koyulup bantlandığını ve çuvala konulduğunu tespit etti. Kimliği belirsiz kişi yada kişilerce de kağıt toplama arabasıyla sokak üzerine bırakıldığı üzerinde durduğu öğrenildi.

ÇÖPLERİ HAZIRLARKEN ARABADAN KOKU GELDİ

Cesedin olduğu çuvalı ilk bulan Ali Ünlü isimli temizlik görevlisi, "Çöpleri hazırlarken arabadan koku geldi. Başımdaki amiri aradım. Ondan sonra 155’i aradım. Çöp karton arabasından koku geliyor dedim. 11:55’de oldu. Ben çöpleri toplamak için hazır ediyorum gelen araba hazır çöp alsın diye." dedi. Polis ekiplerinin incelemelerinin ardından soruşturma başlattığı öğrenildi. Daha sonra ceset, Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

D-100 karayolunda sığırcık ölümleriSakarya'nın Hendek ilçesinde, 50 civarında sığırcık kuşu D- 100 karayolunda ölü ve yaralı bulundu. Hendek'te kuşları kurtarmak için kendisini yola atan Kenan Esenboğa o anlattı anlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet