Geri Dön

İstanbul'daki 3 terör saldırısında son dakika gelişmesi! İşbirlikçiler yakalandı

Beşiktaş Vodafone Stadyumu ve Vezneciler'deki bombalı saldırılar ile Bahçelievler’de yakalanan bombalı araç olayının hazırlık faaliyetlerinde yer aldığı tespit edilen 3 şüpheli gözaltına alındı.

İstanbul'daki 3 terör saldırısında son dakika gelişmesi! İşbirlikçiler yakalandı

Edinilen bilgilere göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yürüttüğü çalışmalar sonucunda terör örgütü PKK ile bağlantılı 3 şüpheliyi tespit etti. Şüpheliler hakkında ayrıntılı araştırma yapan polis ekipleri, şüphelilerin Beşiktaş Vodafone Stadyumu ve Vezneciler bombalı saldırıları ile 13 Aralık 2017’de Bahçelievler’de yakalanan bombalı araç olayının hazırlık faaliyetlerinde yer aldıklarını tespit etti.

PKK/KCK terör örgütünün gençlik yapılanmasında milis-işbirlikçilik faaliyetlerinde bulunduğu tespit edilen 3 şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Gözaltına alınan Ş.K, S.A. ve S.B. ile birlikte ele geçirilen çok sayıda dijital malzemeye el konuldu.

İstanbul çıkışı kapatıldı! Polis denetim gerçekleştiriyorİçişleri Bakanlığı'nın genelgesiyle İstanbul ile birlikte 29 büyükşehir ve akciğer hastalığının en fazla görüldüğü Zonguldak'ın giriş ve çıkışları kapatıldı. Megakent İstanbul'a 00.00 itibariyle araçlar, genelgede istenilen belgeleri göstermek zoruyla şehre girebilirken genelgeye aykırı olan otomobiller il sınırından geri çevrildi. Gece boyunca devam eden denetimlerin sabahın ilk saatlerinde de sürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber