Geri Dön

İşte yeni Scarlett

Ünlü oyuncu Johnny Depp’le “The Rum Diary” adlı filmde başrolü paylaşan Amerikalı oyuncu Amber Heard, Hollywood’ın yeni Scarlett Johansson’ı olarak görülüyor

İşte yeni Scarlett

1986’da ABD’de doğan Heard, her ne kadar daha önce bir çok filmde rol almış olsa da, Türkiye’de 2012 yılında gösterime girecek son filmindeki performansı ile sinema eleştirmenlerinin beğenisini kazandı ve bakışlar üzerine döndü. Heard, izleyenlerin dikkatini de ünlü oyuncu Johansson’a benzerliği ile çekti. Kırmızı halının yeni yıldızı Fransa’nın önde gelen gazetelerinden Le Figaro’ya verdiği röportajda filmin ABD’de gösterime girmesi ile bir mola verdiğini ve bu sırada yeni senaryoları değerlendirdiğini söyledi.

Korgeneral Osman Erbaş darbecilere böyle tepki göstermiştiBingöl'den Bitlis'in Tatvan ilçesine gitmek üzere kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadeleye ve insansız hava araçlarının (İHA) geliştirilmesine destek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet