Geri Dön
Gündemİzmir'de değnekçi operasyonu! 'Tanıdığımız var, ne yapıyor bunlar diyecekler'

İzmir'de değnekçi operasyonu! 'Tanıdığımız var, ne yapıyor bunlar diyecekler'

İzmir’de korsan otoparkçılara yönelik operasyon düzenlendi. Yakalanan 4 şüpheli para cezasına çarptırıldı. Şüphelilerden biri görüntü çeken gazeteciye, "Ne çekiyorsunuz? Bizim bir sürü tanıdığımız var, ne yapıyor bunlar diyecekler" diyerek, tepki gösterdi.

İzmir'de değnekçi operasyonu! 'Tanıdığımız var, ne yapıyor bunlar diyecekler'

Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 6 ay önce korsan otoparkçılara düzenlenen operasyonun ardından 2'nci kez harekete geçti. Alsancak'taki Plevne Bulvarı'nda araçlarını park eden vatandaşlardan para isteyen, 'değnekçi' olarak isimlendirilen korsan otoparkçılara yönelik gerçekleştirilen yeni operasyonda 4 şüpheli gözaltına alındı.

Şüphelilerden biri, görüntü çeken basın mensuplarına, "Ne çekiyorsunuz? Bizim bir sürü tanıdığımız var, ne yapıyor bunlar diyecekler" diyerek, tepki gösterip, küfür etti.

Haklarında yapılan işlemin ardından para cezası verilen şüphelilerle ilgili emniyetten yapılan açıklamada, Plevne Bulvarı'nda sürekli hale getirilen denetimlerin devam edeceği, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi çevresinde de polislerin nöbet tutmayı sürdüreceği belirtildi.

 

Baykar Akıncı PT-3, yüksek irtifa ve yüksek hız testlerini başarıyla tamamladı.Baykar Akıncı PT-3, yüksek irtifa ve yüksek hız testlerini başarıyla tamamladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet