Geri Dön

Jet Sosyete 1. bölümü yayınlandı! İşte 2. bölüm fragmanı...

Jet Sosyete 1. bölümü ile dün akşam yayınlandı. STAR TV'de izleyici karşısına çıkan Jet Sosyete ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. Peki Jet Sosyete yeni bölümde neler olacak? İşte Jet Sosyete 2. yeni bölüm fragmanı...

Jet Sosyete 1. bölümü yayınlandı! İşte 2. bölüm fragmanı...

STAR TV'nin yeni dizisi Jet Sosyete ilk bölümü ile ekrana geldi. Gülse Birsel uzun bir aradan sonra yeni dizisi ile seyirci karşısına çıktı. İşte ilk bölümde yaşananlar...

JET SOSYETE 2. BÖLÜM FRAGMANI

JET SOSYETE 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır.

Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir.


YILDIZ KADRO

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun’un oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından çekiliyor.

Fahrettin Altun'dan İYİ Parti'ye cevapİletişim Başkanı Fahrettin Altun, İYİ Parti'nin Tweetini alıntılayarak verdiği cevapta "Her zaman iletişim üzere olalım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet