Geri Dön

Jet Sosyete 2. sezon 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete 2. sezon 9. yeni bölümüyle yine oldukça eğlenceli bir bölümü daha geride bıraktı. Çarşamba akşamları izleyicisiyle buluşan sevilen dizi Jet Sosyete 2. sezon 9. yeni bölümde Cengiz'in kıskançlık krizine girmesi kahkaha tufanına sahne oldu. Peki Jet Sosyete 2. sezon 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete 2. sezon 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TV8'in büyük ilgi gören komedi dizisi Jet Sosyete 2. sezon 9. yeni bölümüyle yine kırdı geçirdi. Sevilen dizinin bu akşamki bölümünde Cengiz'in kıskançlık krizine girdiği anlar izleyenleri oldukça güldürdü. Jet Sosyete 2. sezon 10. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

JET SOSYETE YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Depoda Ozan’dan kalan temizlik robotunun bulunmasıyla Safiye’nin hayatı değişir. Artık bel ağrılarından kurtulmuştur. Zahide yüzünden robotun bozulması Yüksel ile Özpamuk ailelerinin arasında gerginliğe neden olur.

Gündüz, kısa yoldan para kazanma çabalarına Alara ve Ozan’ı da dahil eder. Emlakçılarla anlaşan Gündüz, Alara ve Ozan’ı sahte alıcı olarak pazarlığa sokup alıcıları yanıltmaktadır. Fakat işler istediği gibi yürümez.

Melike, internette arkadaş bulma sitelerinden kendine flört aramaktadır. Bunu öğrenen Ozan, Melike’ye tekrar yaklaşabilmek için aynı internet sitesine üye olur. Ama hiçbir şey umduğu gibi sonuçlanmaz.

Kumsal ve Şennur’un arası, Kumsal’ın Yıldız’ın gözünün hala dışarda olduğunu öğrenmesiyle tekrar düzelir.

Gizem'in Zehir Zıkkım dizisindeki rol arkadaşı Mehmet diziden kovulmamak için artık Gizem’e iyi davranmaya ve aralarını düzeltmeye karar verir. Cengiz her şeyi yanlış anlar ve kıskançlık krizleri geçirir.

JET SOSYETE 2. SEZON 9. BÖLÜM FRAGMANI

JET SOSYETE 2. SEZON 9. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Karşı apartmandaki kadınlara bakıp mastürbasyon yaptıSakarya'nın Adapazarı ilçesinde evinde oturan A.A. isimli kadın, karşı apartman oturan E.A.'nın kendisine bakarak mastürbasyon yaptığını fark edince cep telefonu ile kaydetti. A.A.'nın şikayeti üzerine E.A. gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet