Geri Dön

Jet Sosyete 2. sezon 11. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi 2. sezon 10. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Jet Sosyete 2. sezon 10. bölümde kendilerine farklı bir stil çizen Cengiz ve Yaşar Usta'nın halleri herkesi kahkahaya boğdu. Peki Jet Sosyete 2. sezon 11. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı?

Jet Sosyete 2. sezon 11. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı?

TV8'in kahkaha tufanı dizisi Jet Sosyete bu akşam 2. sezon 10. bölümüyle yine bir kahkaha tufanına sahne oldu ve gözler yeni bölüme çevrildi. Jet Sosyete 2. sezon 11. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

JET SOSYETE 2. SEZON 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaşar ve Safiye’nin mahalleden bir tanıdıkları genç yaşta hayatını kaybetmiştir. Vasiyeti üzerine helvasını Safiye yapmıştır ve herkese dağıtmaktadır. Bu olay Özpamuk Ailesi’nde birçok şeyin sorgulanmasına yol açar.

Kim vasiyetinde ne yazacaktır ve güvenip kime bırakacaktır. Bu güven sorgulamaları içinde Zahide Gizem’in ona bakmayacağını düşünerek kendince bir test yapar ve ayağını burkmuş numarasına yatar. Gizem o kadar çok ilgilenir ki Zahide bu ilgiden çok bunalır ve kurtulmaya çalışırken bütün numaraları ortaya çıkar.

Cengiz ise bu genç kayıptan sonra orta yaş krizine girer ve hayatta yapmak isteyip yapamamış olduğu şeyleri peş peşe yapmak için planlar hazırlar. Eve karşı bahanesi ise Yaşar’ın orta yaş krizinde olup onu zorladığıdır. Yaşar’ın gerçeği kendi ailesine söylemesine izin vermez ve git gide Safiye ile Yaşar’ın arası açılır.

İlayda Harry (Hayri) ile beslenme danışmanlığı ve yaşam koçluğu için birlikte çalışmaya karar verir. Ozan, kendisi de Harry (Hayri) ile birlikte çalıştığı için İlayda’nın bunu onu yakından takip edebilmek için yaptığını zanneder. Bu kuşkuları o kadar abartılıdır ki sonuçta o hala İlayda’ya saplantılı gibi görünür.

Şennur ve Kumsal Talip’i Yıldız’a olan ilgisinden vazgeçirebilmek için birlikte planlar yapmaya başlar. İlk denemeleri olan iyi yemek yapma kozu planladıkları gibi yürümez. Artık bir tek koz kalmıştır. Kumsal’ın da dans ettiği gerçeği..

JET SOSYETE 2. SEZON 10. BÖLÜM FRAGMANI

JET SOSYETE 2. SEZON 10. BÖLÜM 2. TANITIMI

Bakan Akar Pençe Kartal-2 Harekatı şehitlerinin ailelerini ziyaret ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberindeki TSK komuta kademesi ile Pençe Kartal-2 Harekatı'nda şehit olan üç askerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet