Geri Dön

Jet Sosyete 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Jet Sosyete konusu ve oyuncu kadrosu...

Jet Sosyete ilk bölümüyle bu akşam başladı. STAR TV ekranında yayınlanan Jet Sosyete ilk bölümüyle büyük ilgi gördü. İşte Jet Sosyete 2. yeni bölüm fragmanı ve Jet Sosyete konusu ve oyuncusu kadrosu...

Jet Sosyete 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Jet Sosyete konusu ve oyuncu kadrosu...

Pazar akşamlar STAR TV^'de yayınlanacak olan Jet Sosyete, ilk bölümüyle izleyicisi ekrana kilitlemeyi başardı. Güçlü oyuncu kadrosuyla adından çok söz ettiren Jet Sosyete ile ilgili tüm merak edilenleri sizler için derledik. İşte Jet Sosyete konusu, oyuncu kadrosu ve Jet Sosyete 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabı...

JET SOSYETE KONUSU NEDİR?

Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır.

Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir.

JET SOSYETE OYUNCULARI

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun’un oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından çekiliyor.

JET SOSYETE 2. BÖLÜM FRAGMANI

Dünyanın en büyük ikinci balina türü! Adana'da görüldüAdana’da şubat ayının başında Karataş Sahili açıklarında balıkçıların oluklu balinaya rastlamasının ardından, 2 gün önce de Hatay’ın İskenderun ilçesinde denize açılan balıkçıların ölü bir balinayı görüntülemesi, heyecana neden oldu. Çukurova Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Deniz Biyolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem Çevik, görülen bu balinanın da dünyanın ikinci büyük balina türü olduğunu, ancak Karataş'ta kameralara yansıyan balina olmadığını kaydetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet