Geri Dön

Jet Sosyete'de Sertab Erener'le yeni yıl heyecanı yaşandı! 2. sezon 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İkinci sezonuyla yine izleyenleri kırıp geçiren Jet Sosyete'de yeni yıl heyecanı 11. bölümde başladı. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Jet Sosyete 2. sezon 11. bölümde tüm ekip Sertab Erener konserinde eğlenerek yeni yıla girdi ve izleyenler oldukça keyifli anlar yaşadı. Peki Jet Sosyete 2. sezon 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete'de Sertab Erener'le yeni yıl heyecanı yaşandı! 2. sezon 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TV8'in Çarşamba akşamları saat 20:00'de yayınlanan ve iki sezondur izleyiciye keyifli anlar yaşatan dizisi Jet Sosyete 11. yeni bölümde yeni yıl heyecanı kahkaha tufanına sahne oldu. Sevilen dizi Jet Sosyete 12. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

JET SOSYETE 2.SEZON 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Jet Sosyete’de yeni yıl heyecanı başlamıştır. Herkes yeni yıl planlarını yapmakta ve hediyelerini hazırlamaktadır. Gündüz, Alara’ya güzel bir hediye alabilmek için kuaförde çalışmaya başlar. Fakat kuaförde müşterilerle kurduğu ilişkiler Alara ile arasının açılmasına yol açar. Safiye’nin yaptığı güzel çikolatalar, yılbaşı döneminde rağbet görür. Bunun üzerine Gizem, Melike ve Yıldız’la birlikte bu işi kurumsallaştırmak için kolları sıvarlar. Ancak denedikleri yöntemler başlarına iş açar. İlayda ve Harry’nin iş ilişkileri giderek duygusal bir boyut kazanmaktadır. Bu duygusallık birbirlerine verdikleri yeni yıl hediyesiyle pekişir. Safiye’nin Şennur’u hırsızlıkla suçlaması Yıldız ve Talip’in arasının açılmasına sebep olur. Bunu fırsat bilen Şennur, Kumsal ve Talip ile yılbaşı yemeği planlar ama yemek istediği gibi sonuçlanmaz. Gizem ve Safiye’nin arasının açılmasıyla yılbaşı planları bozulur. Durumu düzeltmek için Safiye’nin harcadığı çabalar yeni yıl gecesi sonuç verecektir. Tüm Jet Sosyete ekibi, Sertab Erener konserinde buluşarak mutlu bir yıla girerler.

JET SOSYETE 2.SEZON 11. BÖLÜM FRAGMANI

Şentop'tan, Trakya Üniversitesi'nde Kosova'nın bağımsızlık günü kutlama programına videolu mesajTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Kosova'nın bağımsızlığı, toprak bütünlüğü ve egemenliği Balkanlar'daki istikrar ve barış için olmazsa olmaz bir husustur." ifadesini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet