Geri Dön
GündemKaçırıldığı söylenen Aleyna, sosyal medyada tanıştığı kişiyle Aksaray'a gitmiş

Kaçırıldığı söylenen Aleyna, sosyal medyada tanıştığı kişiyle Aksaray'a gitmiş

Ankara’dan 4 gün önce kaçırıldığı iddia edilen, bedensel ve zihinsel engelli Aleyna Şeker'in (20) Aksaray'da olduğu ortaya çıktı. Televizyon programında kendisi hakkındaki haberleri izledikten sonra emniyete koştu. Şeker, ''İshak ile sosyal medyadan tanışıp Ankara'da buluşup, kendi rızamla Aksaray'a geldim'' dedi.

Kaçırıldığı söylenen Aleyna, sosyal medyada tanıştığı kişiyle Aksaray'a gitmiş

Ankara'da yaşayan Mustafa Şeker, bedensel ve zihinsel engelli olduğunu belirttiği kızı Aleyna'nın 4 gün önce kaçırıldığını öne sürerek, televizyon programına katıldı.

Bunun üzerine polis ekipleri, Aleyna Şeker'in bulunması için çalışma başlattı. Arama çalışmaları sürdürülürken, Aleyna Şeker, yanındaki İshak K. ile bugün Aksaray Emniyet Müdürlüğü'ne başvurdu. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen Şeker, gazetecilere, ''İshak ile Ankara'da buluşup, kendi rızamla Aksaray'a geldim'' dedi.

Sosyal medyadan tanıştıkları öne sürülen Aleyna Şeker ve İshak K.'nin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Korku dolu anlar! Rus turist 4 metreden dereye uçtuAntalya'nın Manavgat ilçesinde üç tekerli elektrikli motosikletle dereye uçan Rus Vera Khestaeva (25) kurtarıldıktan sonra özel bir hastaneye götürülerek, tedaviye alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet