Geri Dön

Kadıköy'de vahşi cinayet!

Kadıköy’de tüyler ürperten cinayet. Tartıştığı arkadaşını kafasına çekiçle vurarak feci şekilde öldürdü. Yeni

 Kadıköy’de kafasına çekiçle vurarak öldürdüğü arkadaşının para ve cep telefonunu aldığı iddiasıyla yakalanan bir kişi tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, İbrahim Yılmaz’ın (50) geçtiğimiz günlerde Atatürk Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde kafasına çekiçle vurularak öldürüldükten sonra 200 avro para ve cep telefonunun alınmasına ilişkin çalışma yürüten İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Kartal’da bir eve düzenlediği operasyonla Sabri Ali U’yu gözaltına aldı.

Yanına misafir olarak gelen İbrahim Yılmaz’ı, "bir süre önce ayrıldığı eşine söz söylediği gerekçeyle öldürdüğünü ve pişmanlık duyduğunu  söylediği" öne sürülen Sabri Ali U, sevk edildiği adliyede tutuklanarak cezaevine konuldu.

Kargo görevlisi, fotoğrafını çeken otizmli çocuğu dövdü!Antalya’da atipik otizmli Kuzey Kaan Saka (10), dün evin önünde oynarken, iddiaya göre cep telefonuyla fotoğrafını çektiği kargo görevlisi tarafından dövüldü. Kargo görevlisi hakkında şikayetçi olan baba, çocuğunun tüm gece olayın etkisiyle uyumadığını, psikolojisinin bozulduğunu ifade etti. Dehşeti yaşayan çocuğun annesi ise, "Bütün emeklerim boşa gitti. Onu topluma kazandırmak için sürekli uğraşıyorum. Sil baştan geri döndük" diye konuşu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet