Geri Dön
GündemKadın yeni bölüm fragmanı | Nisan ve Doruk gerçeği öğreniyor

Kadın yeni bölüm fragmanı | Nisan ve Doruk gerçeği öğreniyor

Kadın 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV'de ekrana gelen Kadın dizisinin yeni bölümünde Nisan ve Doruk gerçeği öğrenecek. Sarp ve Hatice'nin, Arif'in yüzünden öldüğünü öğrenen çocuklar ne tepki verecek? İşte Kadın yeni bölüm fragmanı...

Kadın yeni bölüm fragmanı | Nisan ve Doruk gerçeği öğreniyor

Salı akşamları yayınlanan Kadın yeni bölümüyle yarın akşam 20:00'de ekrana gelecek.

Enver’in dikkatsizliği yüzünden çıkan yangında ev kül olmuştur. Haberi alan herkes ise büyük bir şok içindedir. Bu olaydan en çok etkilenen de şüphesiz Şirin olmuştur.

Şirin’in çocuklara Arif’in hapishanede olduğunu söylemesi işleri iyice karıştırır. Bahar’ın bunu öğrenmesi de çok uzun sürmez. Şirin’e bunun için hesap soran Bahar, Şirin’den beklemediği bir tepki alacaktır. Bu tepkiden sonra Bahar, Şirin’in değişmeyeceğini anlayacak mı? Yoksa hala ona inanmaya devam mı edecek?

DNA testi yaptıran Emre’nin test sonucundan sonra Arda’nın babası olmadığını öğrenmesi ise Ceyda’yı darmadağın etmiştir. Teste anlam veremeyen Ceyda, Bahar’ın yardımıyla tekrar test yaptırmaya karar verir. Bunda başarılı olan Ceyda ve Bahar’ı ise Jale’den gelecek şok bir haber bekliyordur. Arda gerçekten Emre’nin oğlu mu? Yoksa Ceyda yanılmış olabilir mi?

KADIN FRAGMAN

 

20 Haziran 2021 Günün Özeti Milliyet'te20 Haziran 2021 Günün Özeti Milliyet'te

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet