Geri Dön

Kadın yeni fragman - Bahar ve Arif dudak dudağa!

Kadın 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV'de ekrana gelen Kadın yeni bölümünde Bahar ve Arif'ten duygusal konuşma ekrana gelecek. Sevgi dolu konuşmanın ardından Bahar ve Arif dudak dudağa olacak. İşte Kadın 79. yeni bölüm fragmanı...

Kadın yeni fragman - Bahar ve Arif dudak dudağa!

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Kadın dizisi yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de FOX TV'de yayınlanacak. Peki Kadın yeni bölümünde neler olacak?

KADIN 79. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Şirin’in Arif’e her şeyi itiraf etmesi üzerine işler iyice karışır. Arif’in ise şüpheleri boşa çıkmamış ve Şirin ile konuşmalarını kayda almıştır. Artık elinde bir cinayet itirafı bulunan Arif, her şeyi herkese anlatmak için fırsat kollar. Şirin ise Arif’in aldığı ses kaydından habersiz kötülüklerine tüm hızıyla devam etmektedir. Ama sıradaki düşündüğü şey herkesin ona karşı gardını almasına neden olacak ve bu olaydan sonra sinirlerine hakim olamayan Bahar da Şirin’e güzel bir ders verecektir.

Çektikleri tüm acılardan ve ayrılıklardan sonra Arif ile Bahar tarafında ise her şey yoluna girecek mi?
Finale son 3 bölüm kala Arif ve Bahar tarafında neler değişecek? Şirin, yaptığı kötülüklerin cezasını çekecek mi?

KADIN FRAGMAN

Türkiye'nin gönderdiği tıbbi yardım, İtalya'ya ulaştıTürkiye'nin, Avrupa'da yeni tip corona virüs (Kovid-19) salgının merkez üssü konumundaki İtalya'ya yardım malzemeleri, başkent Roma'ya ulaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber