Gündem Kadınlar Günü'nde eski eşinin öldürdü! Doktor Feray'ın son anları ortaya çıktı

Kadınlar Günü'nde eski eşinin öldürdü! Doktor Feray'ın son anları ortaya çıktı

10.03.2024 - 12:52 | Son Güncellenme:

Adana’da eski eşi Seçkin Ergü (39) tarafından Dünya Kadınlar Günü'nde öldürülen Dr. Feray Balkan'ın (39), hayatını kaybetmeden önceki son görüntüleri, ortaya çıktı. Balkan'ın 2 çocuğu ile apartmana giriş yaptığı, hemen ardından eski eşinin de binaya girdiği, ardından apartmandan çıkan Ergü'nün telefonu ile konuştuğu anlar, yer aldı.

Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi'nde başhekim yardımcısı olan Acil Tıp Uzmanı Dr. Feray Balkan, annesi Eda Balkan'ı ziyaret etmek için Adana'ya geldi. 1 yıl önce astsubay eşi Seçkin Ergü'den boşanan Feray Balkan, çocukları Asya (12) ve oğlu Aliş (4) ile gezdikten sonra annesinin evine döndü.

Haberin Devamı

Çukurova ilçesi Güzelyalı Mahallesi'ndeki apartmana 8 Mart'ta giren Balkan, ardından eski eşinin binaya girdiğini fark etti. Çocuklarının asansöre bindiren Balkan, saat 18.00 sıralarında eski eşinin silahlı saldırısına uğradı. Ergü'nün beylik tabancası ile vurduğu Balkan hayatını kaybetti, şüpheli olay yerinden kaçtı.

1/6

2/6

3/6

4/6

5/6

6/6

YAKALANIP, TUTUKLANDI

Kaçan şüpheli polis ekiplerince yakalanırken, çiftin şiddetli geçimsizlik yaşandığı, bu nedenle boşandıkları belirtildi. İşlemleri sonrası Seçkin Ergü tutuklanırken, olaya ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Balkan'ın 2 çocuğu ile apartmana giriş yaptığı, hemen ardından eski eşinin de binaya girdiği, ardından apartmandan çıkan Ergü'nün cep telefonu ile konuştuğu anlar, görüntülerde yer aldı. Soruşturma sürerken, Feray Balkan'ın cenazesinin otopsi işlemleri sonrası bugün toprağa verileceği bildirildi.

Haberin Devamı

Kadınlar Gününde eski eşinin öldürdü Doktor Ferayın son anları ortaya çıktı

TOPRAĞA VERİLDİ

Dr. Feray Balkan'ın cenazesi, Adana Adli Tıp Kurumu morgundan alınarak Sarıçam ilçesindeki Buruk Mezarlığı'na getirildi. Cenazeye Balkan'ın ailesi, yakınları ve meslektaşları katıldı. Gözyaşlarına boğulan anne Eda Balkan'ı (65), yakınları teselli etti. Namaz sonrası Balkan'ın cenazesi, gözyaşları arasında toprağa verildi.