Geri Dön

Kafalar Karışık filmi ne zaman vizyona girdi? Kafalar Karışık filmi konusu ve başrol oyuncuları

Kafalar Karışık filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 6 Aralık 2018 yılında vizyona giren filmin başrollerinde sosyal medya fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı, ve Fatih Yasin yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu'nun oturduğu Kafalar Karışık filmi vizyonda kaldığı 8 hafta boyunca 864.706 seyirci tarafından izlendi. Filmin gişeden elde ettiği gelir ise 10.453.057,40 TL olarak açıklandı.

Kafalar Karışık filmi ne zaman vizyona girdi? Kafalar Karışık filmi konusu ve başrol oyuncuları

Kafalar Karışık filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu'nun oturduğu filmde Youtube'da 4.5 milyonun üzerinden takipçisi bulunan Kafalar ekibinin başrollerinde yer aldığı filmde Metin Akpınar, Cihan Ünal, Perihan Savaş, Güven Kıraç, Erkan Can, Feride Hilal Akın, Ruhi Sarı gibi birbirinden usta isimler yer alıyor.

KAFALAR KARIŞIK FİLMİ KONUSU

Kafalar Karışık, evlenebilmek için kız arkadaşının kayıp babasını bulmaya çalışan genç bir adam ve arkadaşlarının hikayesini anlatıyor. Atakan’ın sevgilisi Buse ile mutlu bir birlikteliği vardır. Çift ilişkilerini evlilikle taçlandırmak ister. Zengin bir kadın olan Buse’nin dedesi ise bu evliliğe razı gelmez. Atakan ne yaparsın yapsın Buse’nin dedesini ikna edemez. Böyle olunca geriye tek çare Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasının bulmak kalır. Müstakbel kayınpederini bulmak için macera dolu bir yola koyulan Atakan’a bu serüvende yakın arkadaşları Fatih ve Bilal eşlik eder.

KAFALAR KARIŞIK FİLMİ OYUNCU KADROSU

Kafalar Karışık filminin başrollerinde sosyal medyada çektikleri videolarla adını duyuran Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu’nun oturduğu filmin kadrosunda Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen ve Burak Tamdoğan gibi Türk sinema ve tiyatrosunun usta oyuncuları, Türk Pop Müziğinin dev isimleri Yıldız Tilbe ve Funda Arar, sosyal medya üzerinden yayınladığı müzik videoları ile dikkat çeken oyuncu ve şarkıcı Feride Hilal Akın ve sosyal medyanın ünlü YouTuberları da yer alıyor.

Kars'ta kız kaçırma kagvasıKars Sarıkamış’ta ‘kız kaçırma’ yüzünden iki aile arasında çıkan kavgada 19 kişi yaralandı. Yaralılar Sarıkamış, Horasan ve Erzurum’daki hastanelere sevk edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber