Geri Dön
GündemKafeye şok baskın! 2’si kadın 10 kişi...

Kafeye şok baskın! 2’si kadın 10 kişi...

İstanbul Esenyurt’ta daha önceden mühürlenen bir kafeye girerek sanal tombala oynayan 10 kişi ile içeride bulunan 2’si kadın 3 kişiye para cezaları kesildi.

Kafeye şok baskın! 2’si kadın 10 kişi...

Esenyurt Devriye Ekipler Büro Amirliği’ne bağlı ekipler dün saat 23.25’te Talatpaşa Mahallesi 1045’inci Sokak’ta bulunan kafeye baskın düzenledi. Polisler, iş yerinde bilgisayar üzerinden sanal tombala oynayan 10 kişi olduğunu belirledi. Bu kişilere kumar oynamak suçundan para cezası kesildi. Ayrıca içerideki 2’si kadın 3 kişi le tombala oynayan 10 kişiye Umum Hıfzısıhha Kanunu’na muhalefet suçundan 3 bin 150’şer TL idari para cezası uygulandı.

İçeridekilerden 1 kişi hakkında 5 yıl hapis cezası kesinleştiği için arandığı ortaya çıktı. İşletme sorumlusu Fuat Ş. iş yeri ruhsatını ibraz edemeyince Esenyurt Belediyesi Zabıta ekiplerine bilgi verildi. Bu işyerinin daha önce de mühürlendiği ortaya çıkınca ‘Mühür fekkki’ suçundan da işlem yapıldı. Fuat Ş. gerekli işlemler için Esenyurt Polis Merkezi Amirliği’ne  teslim edildi.

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet