Geri Dön

Kalbim Ege'de Kaldı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İzle

Kanal D ekranının yeni yaz dizisi Kalbim Ege'de Kaldı tüm hızıyla devam ediyor. 4. bölüm fragmanları yayınlanan dizide işler karışıyor. Zeliş ve Mustafa arasında gerçek bir aşk mı doğacak. İşte Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümden detaylar..

Kalbim Ege'de Kaldı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İzle

Ekranların yeni renkli dizisi Kalbim Ege'de Kaldı dizisi bu hafta yepyeni bir bölüm ile kaldığı yerden devam edecek. Merakla beklenen Kalbim Ege'de Kaldı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölümden ilk detaylar..

KALBİM EGE'DE KALDI 4. BÖLÜM FRAGMANI

Kanal D’nin, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliği Ömer Uğur ve Eray Koçak’ın yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Serhat Özcan, Süha Çağrıcı, Nehir Akkoç, Lemi Filozof, Neşem Akhan ,Yeliz Akkaya ,Selin İleri, Özge Sarıtaş, Leyla Göksün, Onur Özaydın, Ceylin Yüksek, Yağız Yeşiltepe, Atilla Karagöz, Deniz Yağcı, Yiğit Pembe, Yiğit Gültekin yer alıyor.

Mustafa Zeliş'e olan duygularının farkına varmaya başlıyor ancak Zeliş, Yaman'ı kendine aşık etmekte kararlı... Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümüyle Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeliş ve Mustafa baş başa yemeğe çıkıyor!

"Deli GıpGıp'ın çirkin kızısın işte! Oh çatla da patla."

Mustafa’nın bu sözleri çok pahalıya patlayacaktır. Zeliş Mustafa'nın bacaklarını bu sefer gerçekten kırmaya yeminli, eline bir sopa alıp köy meydanında kovalarken Mustafa babasının dükkanına sığınır.

Gençlerin arasındaki gerginlik ailelere de yansır. Sonunda Iraz Nenenin baskısıyla Mustafa özür dilemek için Zeliş'i yemeğe çıkarır. Yemekte Yaman'la karşılaşırlar. Zeliş'in Yaman'a ilgisini fark eden Mustafa mirasa tek başına sahip olmak için yeni bir plan yapar.

Korgeneral Osman Erbaş darbecilere böyle tepki göstermiştiBingöl'den Bitlis'in Tatvan ilçesine gitmek üzere kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadeleye ve insansız hava araçlarının (İHA) geliştirilmesine destek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet