Geri Dön

Kanala düşen yaban domuzu kurtarıldı!

Denizli’nin Çivril ilçesinde, düştüğü sulama kanalında sürüklenen yaban domuzu, avcı Selçuk Poslu tarafından kurtarıldı.

Kanala düşen yaban domuzu kurtarıldı!

İnceköy Mahallesi yakınlarındaki sulama kanalına düşen ve sürüklenen yaban domuzunu gören mahalleli, avcı Selçuk Poslu'dan yardım istedi.

Poslu, arkadaşı ile bölgeye gelerek, suda sürüklenen domuzu kurtarmak için çalışma başlattı. Poslu, kanal kenarından ip kullanarak, yaban domuzunu yakaladı. Sudan çıkarılan domuz, Poslu'nun elinden kurtularak, tekrar kanala atladı. Avcı Poslu, ikinci kez yaban domuzunu yakalayıp, çıkardı. Selçuk Poslu, uzunca süre suda kaldığı belirtilen domuzu doğaya bıraktı.

 

İstanbul'da "Filyasyon Çalışmaları Takip Kurulları" oluşturulduİstanbul Valisi Ali Yerlikaya, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) taşıyanlar ve onlarla temas eden herkesin, 14 gün boyunca evlerinde izole edilmesi, bu kişilerin evlerine giriş-çıkışın mutlaka sınırlandırılması ve kontrol edilmesi gerektiğini belirterek, bu amaçla "Filyasyon Çalışmaları Takip Kurulları" oluşturduklarını bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber