Geri Dön

Karabük, Kastamonu ve Konya'da okullar tatil edildi mi? Valilikten kar tatili açıklaması geldi mi?

Yurdu etkisi altına alan kar yağışı Karadeniz Bölgesinin iç kesimleri ve İç Anadolu Bölgesinin yanı sıra Doğu Anadolu Bölgesinde şiddetli soğuklar ile birlikte devam ediyor. Etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle birçok il ve ilçede ikamet eden vatandaşlar okullar bugün tatil mi hangi il ve ilçelerde okullar tatil edildi sorusuna yanıt arıyor. Peki Karabük, Kastamonu ve Konya'da okullar bugün tatil mi?

Karabük, Kastamonu ve Konya'da okullar tatil edildi mi? Valilikten kar tatili açıklaması geldi mi?

Karabük, Kastamonu ve Konya'da kar yağışı etkisini sürdürmeye devam ediyor. Olumsuz hava koşulları eğitim ve ulaşımda aksamaların yaşanmasına neden olurken özellikle Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan şiddetli kar yağışı nedeniyle birçok ilden kar tatili haberleri peş peşe geldi. Kar tatili haberlerinin peş peşe gelmesinin ardından vatandaşlar Karabük, Kastamonu ve Konya'da okullar tatil mi sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki hangi il ve ilçelerde okullar tatil edildi?

KARABÜK, KASTAMONU VE KONYA'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Karabük, Konya ve Kastamonu Valiliğinden kar tatiline ilişkin henüz bir açıklama yapılmamıştı. Açıklama yapılır yapılmaz haberimiz güncellenecektir.

 

 

Sinirlioğlu'ndan flaş açıklamalarTürkiye'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, ''Türkiye savaş istemiyor ama güvenliği tehdit edilirse de güç kullanmakta tereddüt etmeyecek.'' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber