Geri Dön
GündemKaradeniz’de doluluk yüzde 100’lere ulaştı

Karadeniz’de doluluk yüzde 100’lere ulaştı

Ramazan Bayramı’nda, 9 günlük tatil planlarını Karadeniz’de doğa ile baş başa geçirmek isteyenler, otel ve pansiyonları doldurdu.

Karadeniz’de doluluk yüzde 100’lere ulaştı

Bölgede bayram tatili için gözde turizm merkezlerinde konaklama tesislerinde, rezervasyonlar neredeyse doldu. Bayram tatili nedeniyle Trabzon, Rize, Samsun, Ordu, Gümüşhane, Giresun, Sinop ve Artvin’de oteller ve pansiyonlar ile dağ evlerinde doluluk oranı yüzde 100’e ulaştı.

Eşsiz doğası, denizi ve yaylarıyla dikkat çeken bölgede tatil planlaması yapanların tercihleri arasında doğa ve kültür turları ilk sırada yer alıyor.

Yerli turistlerin yanı sıra çoğunluğu Körfez ve Mena (Ortadoğu ve Kuzey Afrika) ülkelerinden gelen turistler, Trabzon’da Uzungöl ve Sümela Manastırı, Rize’de Ayder Yaylası ve İkizdere Termal Kaplıcalar, Samsun’da Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti, Ordu’da Perşembe Yaylası, Giresun’da Mavigöl, Artvin’de Borçka Karagöl, Gümüşhane’de Karaca Mağarası ile Sinop’ta Erfelek Tatlıca Şelaleleri’ni ziyaret ediyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Arkadaşıyla kuaförden çıkan çıraktan haber alınamıyorİstanbul Sultangazi'de, bir hafta önce tanıştığı arkadaşıyla çalıştığı kuaför dükkanından çıktığı güvenlik kameralarına yansıyan Suriye uyruklu 14 yaşındaki çırak Mouaz Dakkouri'den haber alınamıyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner