Geri Dön
GündemKargo şirketleri saat kaça kadar çalışıyor?

Kargo şirketleri saat kaça kadar çalışıyor?

Vatandaşların neredeyse her gün araştırdığı konular arasında yer alan kargo şirketlerinin saatleri merak konusu oldu. Gün içerisinde kargo ile işlerini halleden vatandaşlar büyük kolaylık sağlıyor. Peki kargo şirketleri saat kaça kadar açık?

Kargo şirketleri saat kaça kadar çalışıyor?

Kargo şirketleri hafta sonu çalışıyor mu? Kargolar saat kaça kadar açık? Vatandaşlar tarafından merak edilen kargo şirketlerinin çalışma saatleri şu şekilde...

MNG Kargo: MNG Kargo şirketinde haftanın tüm günleri saat 18:00’a kadar alım talebinde bulunabilirsiniz. Cumartesi günleri ise saat 14:00’a kadar alım yapılmaktadır.

PTT Kargo: PTT Kargo şirketi 08:30'dan 17:00'ye kadar kargo işlemi sağlıyor.

YURTİÇİ Kargo: Yurtiçi Kargo 09:00/18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.Cumartesi günleri 09.00-13.00 saatleri arasında standart işleyiş devam eder. 13.00'den sonra ise kargo işlemleri şubelerden yapılmaktadır.

SÜRAT Kargo: Sürat Kargo 09:00/18:30 saatleri arasında kargo işlemi sağlar. Hafta sonu Cumartesi günleri ise 09.00’dan 14.30’a kadar hizmet vermeye devam eder.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Antalya'da eski eş dehşet saçtıAntalya'nın Döşemealtı ilçesinde ailesiyle birlikte yaşayan Hayriye Alkutay (30), eski eşi Mustafa Ayata tarafından kurusıkıdan bozma tabancayla vurularak öldürüldü. Saldırıda, Alkutay'ın iki kardeşi de yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler