Geri Dön
GündemKarısını boğarak öldürdü kokmasın diye naftalinledi

Karısını boğarak öldürdü kokmasın diye naftalinledi

Karısını boğarak öldürdü kokmasın diye naftalinledi

Karısını boğarak öldürdü kokmasın diye naftalinledi Esenler Davutpaşa Mahallesi'nde 35 yaşındaki üç çocuk annesi Zehra Aydın, ikinci evliliğini yaptığı eşi Sedat Aydın tarafından boğularak öldürüldü.

Zehra Aydın'dan iki gündür haber alamayan yakınları çilingir yardımıyla daireye girince genç kadının cesediyle karşılaştı. Polis, cinayetin iki gün önce işlendiğini tespit etti.

Cinayetin ardından kaçan Sedat Aydın'ın, eşinin cesedinin kokmaması için etrafına naftalin serptiği, şişmemesi için de üzerine bıçak koyduğu öğrenildi. Ayrıca ceset üzerinde katil koca tarafından yazıldığı öğrenilen "Namusumu temizledim, yakında teslim olacağım" yazılı not bulundu.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İzmir'de 'Engelleri Birlikte Aştık' buluşması! Erdoğan: 62 bin 337 atama yaparak rekor kırdıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Engelli kardeşlerimizle ilgili ön yargıları kırdığımız ölçüde onların önündeki engelleri kaldırabiliriz. Türkiye Cumhurbaşkanı olarak milletimden engellilerimiz konusunda daha fazla hassasiyeti ve dayanışma bekliyorum” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, " Şimdiye kadar 62 bin 337 engelli ataması yaparak bu alanda rekor üstüne rekor kırdık. Halihazırda toplam kamu çalışanları içinde engellilerin oranı yüzde 2’ye yaklaşmıştır. İnşallah önümüzdeki dönemde bu sayının aratacağına inanıyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler