Geri Dön

Kastamonu’da 24 yerleşim yerinde karantina kalktı!

Kastamonu Valiliği, Kastamonu’da yeni tip korona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 4 yerleşim yerinde karantina uygulamasının devam ettiğini, 24 yerleşim yerinde de uygulamanın sona erdiğini açıkladı.

Kastamonu’da 24 yerleşim yerinde karantina kalktı!

Kastamonu Valiliği, yazılı yaptığı açıklamada, şu ana kadar karantinaya alınan yerleşim yerleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Yapılan bilgilendirmede, Tosya ilçesine bağlı Karabey köyü Devrez Mahallesi, Yağcılar köyü ve Ortalıca köyü Belen Mahallesi ile Araç ilçesine bağlı Yeşilova köyünde karantinanın devam ettiği belirtildi.

Öte yandan il merkezine bağlı Halife, Talipler ve Halifekuyucağı köyleri, Devrekani ilçesine bağlı Hasırlı köyü Merkez Mahallesi, Ahlatçık köyü Karataş Mahallesi, Bılgıldayık köyü Hacıhasan Mahallesi, Pınarbaşı ilçesine bağlı Hocalar köyü Merkez Mahallesi, Kalaycı köyü Derecik Mahallesi ve Kurtlugedik köyü Boduroğlu Mahallesi, Azdavay ilçesine bağlı Sıra köyü Merkez Mahallesi, Taşköprü ilçesine bağlı Kabalar Köyü Diller Mahallesi, Çatalzeytin ilçesine bağlı Kaşlıca köyü Merkez Mahallesi, Samancılar köyü Kapıkaya Mahallesi, Yenibeyler köyü Güneysökü Mahallesi, Saraçlar köyü Karasarmaşık ve Obruk mahalleleri, Seydiler ilçesine bağlı Aşağı İmamlar Mahallesi, Tosya ilçesine bağlı Kargın köyü, Ortalıca köyü Asar Mahallesi ve Arpalık mevkisi, Bayat köyü Taşkaynar Mahallesi, Çepni köyü Sakızcı Mahallesi, Doğanyurt ilçesine bağlı Gözalan köyü Evköz Mahallesi ve Bozkurt ilçesinin Kızılcaelma köyünde ise karantina uygulaması sona erdi.

 

 

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a komşularından 67. yaş sürpriziCuma namazına gitmek için İstanbul Kısıklı'daki konutundan ayrılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a komşuları ve gazeteciler tarafından sürpriz yapıldı. Bugün 67 yaşında giren Erdoğan için pasta kesildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet