Geri Dön

Kereste fabrikasında korkunç olay! Kolu koptu

Burdur'un Bucak ilçesindeki organize sanayi bölgesinde kereste fabrikasında çalışan Birgül Altındal'ın (37) makineye kaptırdığı sağ kolu koptu. Ameliyata alınan Altındal'ın kolunun, parçalandığı için yerine dikilemediği öğrenildi.

Kereste fabrikasında korkunç olay! Kolu koptu

Olay, Bucak Organize Sanayi Bölgesi'nde, saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Bir kereste fabrikasında çalışan Birgül Altındal, sağ kolunu makineye kaptırdı. Kolu parçalanarak kopan Birgül Altındal, mesai arkadaşları tarafından makineden kurtarıldı. Çağrılan 112 ekiplerinin müdahalesinin ardından Altındal, Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı.

Birgül Altındal'ın kolunun, parçalandığı için yerine dikilemediği belirtildi. Altındal'ın tedavisinin hastanede devam ettiği öğrenildi.

 

 

İstanbul bayram sabahına sessiz uyandıCorona virüs (COVİD-19) salgını ile mücadele kapsamında Ramazan Bayramı'nda bayram namazının kılınmayacağı duyurulmuştu. Önceki gece 81 ilde 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması da başlamıştı. Her bayram sabahı İstanbul’da dolup taşan Eyüp Sultan ve Sultanahmet camilerinde bu sabah bayram namazı kılınmadı. Namaz saatinde camilerden tekbir sesleri yükseldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber