Geri Dön

Kimlik Hırsızı konusu nedir? İşte Kimlik Hırsızı oyuncuları

Orijinal adı “Identıty Thıef” olan Kimlik Hırsızı filmi bugün televizyon ekranlarında yayınlanacak. Komedi türünde olan filmin yönetmenliğini ise Seth Gordon yapıyor. Peki Kimlik Hırsızı konusu nedir, oyuncuları kimler? Detaylar haberimizde...

Kimlik Hırsızı konusu nedir? İşte Kimlik Hırsızı oyuncuları

 Kimlik Hırsızı filminin oyuncu kadrosunda Melissa McCarthy ve Jason Bateman yer alıyor. Bir yol komedisinin anlatıldığı film bugün televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. 2013 yılında vizyona giren filmin detayları araştırılıyor.Peki Kimlik Hırsızı konusu nedir?

KİMLİK HIRSIZI FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Bugün televizyonda yayınlanacak olan Kimlik Hırsızı filminde, Diana limitsiz bir bütçeyle Miami'nin banliyölerinde gününü gün etmektedir. Ufak bir sorun vardır oda alemleri finanse etmek için, kullandığı kimlik bir başkasına aittir. Bir bankada müşteri temsilcisi olarak çalışan Sandy Bigelow Patterson, ABD'nin oldukça uzak bir yerinde yaşamaktadır. Polisten aradığı cevabı bulamayınca kendi sorununu yine kendisi halletmeye çalışan Sandy sadece 1 hafta süren takipten sonra, hayatındaki her şeyi onunla paylaşmakta olan bu kadınla yüzleşmek için güneye doğru yola çıkar. Kimliğini geri almak hiç kolay olmayacaktır... Zira Diana suçlu olmasına rağmen yağ gibi üste çıkmayı becerebilen bir kadındır.

KİMLİK HIRSIZI OYUNCULARI KİMLER?

Melissa McCarthy

Jason Bateman

Amanda Peet

İki kişi her şeyi itiraf ettiKonya'nın Ilgın ilçesinde, otomobilinde ölü bulunan ve yapılan otopsi sonucunda cinayete kurban gittiği ortaya çıkan Şahin Topuz'u (30) öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan 5 kişiden, kayınbiraderleri Y.K.ve B.K. cinayeti işlediklerini itiraf etti. Topuz'u öldürdükten sonra olaya kaza süsü verdiklerini de itiraf şüphelilerden Y.K. ve B.K. tutuklanırken, 3 kişi de adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber