Geri Dön

Kimse Bilmez 25. son bölümde Hüdaverdi vuruldu! 23. yeni bölüm fragmanı...

ATV'nin sevilen dizisi Kimse Bilmez 25. yeni bölümüyle bu akşam izleyicisinin karşısına çıktı. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümüne Hüdaverdi'nin vurulması damga vurdu. Peki merakla araştırılmaya başlanan Kimse Bilmez 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kimse Bilmez 25. son bölümde Hüdaverdi vuruldu! 23. yeni bölüm fragmanı...

KİMSE BİLMEZ 25. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali’yi öldürmek için plan hazırlayan Uygar, onun en özel gününü kana bulamayı başarmıştır. Ali yerine onun canı kadar çok sevdiği Hüdaverdi, kurşunun hedefi olarak hastaneye kaldırılır. Hüdaverdi’nin vurulması herkesi yasa boğar. Ağır yaralanan Hüdaverdi ölecek mi? Babasının katilinin peşine düşen Vedat, Pilot’a rağmen intikam peşindedir. Ali’yi affetmeyi bir türlü kabullenemeyen Vedat nasıl bir yol izleyecek? Hüdaverdi’yi vuran Uygar artık çok ileri gitmiştir. Ali her şeyi göze alarak Uygar’ın peşine düşer. Ali tam Uygar’ı yakalamışken Kurtbey çıka gelir. Kurtbey’in varlığından güç alan Uygar, tam Ali’yi vuracakken planı terse çıkar. Ali, Uygar’dan sonsuza kadar kurtuldu mu? Pilot, babam dediği kişiyi öldüreninin kardeşi Ali olduğunu öğrenecek mi? Kurtbey’in yıllardır sakladığı büyük sır ortaya çıkacak mı?

KİMSE BİLMEZ 26. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kimse Bilmez 26. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde dehşet! Öldürüp denize atladı Otomobildeki kadını öldürdükten sonra cesedi taşıdığı araçla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne gelen Mehmet Keleş, köprüden atlayarak intihar etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber