Geri Dön

Kızım dizisi 17. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kızım son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Asu, Öykü'yü terk ediyor. Demir ise büyük bir tuzağın içerisinde düşüyor. Kızım dizisi 17. yeni bölüm fragmanı da son bölümün hemen ardından yayınlandı.

Kızım dizisi 17. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kızım dizisi 16. son bölüm ile ekrana geldi. Sürpriz bir şekilde mahkemede annesi Asu'yu seçen Öykü kararından kısa süre sonra pişman olacak. Asu, küçük bir kızın sorumluluğunu eline almanın zorlukları karşısında Öykü'ye tepki gösterirken anne bile diyemediğin bir kadını neden seçtin çıkışı ile Öykü'yü derinden yaraladı. Demir ise, Öykü'nün yokluğunda ne yapacağını şaşırır. Fakat yaşananlardan kendince olumlu bir sonuç çıkardığını zanneden Demir'in Öykü'ye olan özlemi kısa süre sonra ağır basacak ve Demir ne yapacağını şaşıracaktır.

Son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

KIZIM 17. BÖLÜM FRAGMAN

En acı corona haberi!Kocaeli’de, corona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Betül Aydın'ın (39) tedavisi sırasında erken doğumla dünyaya gelen bebeği de yaşam mücadelesini kaybetti. Eşini ve bebeğini kaybeden ve kendisi de hastalık sonrası tedavisini evinde sürdüren acılı baba Recep Aydın, "Eşim için cenaze namazı olmadı. Helallik alınmadı. Hakkınızı helal edin" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber