Geri Dön

Komik bayram mesajları 2020! Esprili ve eğlenceli bayram mesajı ve sözleri...

Ramazan Bayramı yarın kutlanacak. Corona virüsten dolayı bayramda da sokağa çıkma yasağı olacak. Sokağa çıkm yasağın sevdiklerin yanına gidemeyenler komik bir bayram mesajı ile sevdiklerini gülümsetebilirler. İşte komik bayramı mesajları 2020...

Komik bayram mesajları 2020! Esprili ve eğlenceli bayram mesajı ve sözleri...

Müslüman aleminin heyecanla beklediği Ramazan Bayramı yarın idrak edilecek. Ramazan Bayramı için hazırlıklar devam ediyor. Bayrama yaklaşırken komik bayramı mesajı araştırılan konular arasında yer alıyor. İşte komik bayram mesajları ve sözleri...

KOMİK BAYRAM MESAJLARI

Biliyorsun, bugün bayram. Daha bayram devam edecek. Ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum. Bu bir süreçtir.

Minareden atlarım, bayramını kutlarım.

Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler.

Tatlı rüzgarların yaladığı kavak ağaçlarının altına saçılan bonbon taneleri sizin olsun, bayramınız mübarek olsun.

BAYRAM MESAJLARI 2020...

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramınız yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Ramazan Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Ramazan Bayramını kutluyorum...

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Daha güzel bayramlara ulaşabilmek için bu bayram yanında olamadım ama kalbim senin özleminle dolu.

Dağlardan 4 saatte ancak 1 kilo toplanabiliyorOrdu’nun Fatsa ilçesinde dağ çilekleri toplanmaya başlandı. Bölgede kendiliğinden yetişen ve zor şartlarda toplanan çilekler, yöre halkının kışlık reçel ihtiyacını da karşılıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber