Geri Dön

Komşuları polise haber verdi... Yaşlı kadına korkunç işkence!

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, kendisine vasi olarak atanan yakını tarafından darp edildiği iddia edilen Ayşe Doğancı (81), komşularının şikayeti üzerine huzurevine yerleştirildi.

Komşuları polise haber verdi... Yaşlı kadına korkunç işkence!

Ereğli Kepez Mahallesi Mustafa Akay Sokakta oturan Ayşe Doğancı'nın komşuları, karakola giderek yaşlı kadının bakıcısı S.K. tarafından darp edildiğini iddia etti.

Şikayetin ardından harekete geçen Cumhuriyet Başsavcılığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü ekiplerini eve yönlendirdi. Yüzünde ve vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar tespit edilen Ayşe Doğancı, ambulansla Ereğli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ayşe Doğancı, tedavisinin ardından ilçedeki huzurevine yerleştirildi.

Komşuları polise haber verdi... Yaşlı kadına korkunç işkenceYaşlı kadının yakını olan S.K.nin vasi olarak belirlendiği ve bakım ücreti aldığı öğrenildi. Ayşe Doğancının vücudundaki morlukların darptan kaynaklanıp kaynaklanmadığı raporda ortaya çıkacağı belirtildi.

Ankara'da tepki çeken görüntü! 'Şu rezilliğe bak...'Ankara'da, şehir içi toplu taşıma aracında seyahat eden vatandaşlar, corona virüs tedbirleri kapsamında kapasitelerinin yarısı kadar yolcu taşıma kuralı ihlal edildiği gerekçesiyle tepki gösterdi. Bir yolcu tarafından kaydedilen görüntüde, diğer yolcuların "Şu rezilliğe bak, ben bu otobüsü CİMER'e şikayet edeceğim" dediği görüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber