Geri Dön
GündemKonya ÖDM giriş ekranı: Konya ÖDM sınav girişi nasıl ve nereden yapılır?

Konya ÖDM giriş ekranı: Konya ÖDM sınav girişi nasıl ve nereden yapılır?

Konya ÖDM giriş ekranı ile ilgili detaylar öğrenciler tarafından araştırılıyor. Okul Temelli Ölçme Değerlendirme Sistemi'nin bir bileşeni olan Konya ÖDM sınavına online katılım sağlanıyor. Peki Konya ÖDM sınav girişi nasıl yapılır 2021? İşte Konya ÖDM sınav giriş ekranı...

Konya ÖDM giriş ekranı: Konya ÖDM sınav girişi nasıl ve nereden yapılır?

Konya ÖDM sınav giriş ekranına giriş yapma ile ilgili ayrıntılar merak konusu. Deneme sınavına katılam sağlayacak olan öğrenciler giriş ekranına araştırıyorlar. Peki Konya ÖDM sınav girişi nasıl ve nereden yapılır?

KONYA ÖDM SINAV GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendime Merkezi tarafından hazırlanan Okul Temelli Ölçme Değerlendirme Sistemi'nin bileşeni olan Konya ÖDM sınavı giriş linki öğrencilerin gündeminde bulunuyor. Öğrenciler, okul müdürlüklerinden kullanıcı bilgileri ve şifrelerini temin etmeleri gerekmektedir.

KONYA ÖDM SINAV GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'tezkere' açıklaması: CHP, HDP'ye boyun eğdiTBMM Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin tezkere kararına tepki gösterdi. "Tezkerenin amacı sınırlarımız boyunca kurulmak istenen terör koridoruna izin vermemek ve saldırıları kaynağında kurutmaktır." diyen Erdoğan, "Son tezkere oylaması öncesi HDP yöneticileri çıktılar ve CHP'ye bir çağrı yaptılar. Açıkça CHP tehdit edildi. Onurlu bir parti ve liderin çıkıp, 'Siz kimsiniz bizi tehdit ediyorsunuz, kendi politikamızı kendimiz belirleriz' diyerek ağzının payını vermesi gerekiyordu. Ama karşımızda artık böyle bir CHP söz konusu değildir. Türkiye'nin en büyük ikinci partisi HDP'ye boyun eğdi." ifadelerini kullandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler