Geri Dön
GündemKorkulukları aşıp çaya atladı! 5 dakika sonra ikna oldu

Korkulukları aşıp çaya atladı! 5 dakika sonra ikna oldu

Afyonkarahisar’da psikolojik sorunları olduğu öne sürülen M.Y. (63) kent merkezinden geçen Akarçay'ın korkuluklarını aşarak atladı. Suyun içerisinde bekleyen M.Y., kurtarma ekiplerinin ikna çabası sonucu uzatılan merdivene tırmanarak çıkarıldı.

Korkulukları aşıp çaya atladı! 5 dakika sonra ikna oldu

Olay, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi B Blok arkasında meydana geldi. Psikolojik sorunları olduğu öne sürülen M.Y., kent merkezinden geçen Akarçay'ın korkuluklarını aşarak, suya atladı. Çevredekilerin ihbarıyla bölgeye polis, İl Afet ve Acil Durumu Müdürlüğü, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

Gelen ekipler yaklaşık 1,5 metre derinliğindeki suda hareket etmeye çalışan M.Y. için merdiven uzattı. Ancak mediveni tutmak istemeyen M.Y.'yi kurtarma ekipleri ve polis ikna çalışmalarına başladı. Yaklaşık 5 dakikanın sonunda ikna olan M.Y., merdivene tutunarak sudan çıktı. Merdivenden çıkarken ağlayan M.Y., ambulansla bahçesinden suya atladığı hastanenin acil servisine götürüldü.

Tedaviye alınan M.Y.'nin neden suya atladığına ilişkin polis inceleme başlattı.

Pençe operasyonlarında tespit edilen mağara kullanılamaz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarında tespit edilen sığınak, barınak, mağara, silah ve çok sayıda mühimmatın imha edildiği görüntüleri paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet