Geri Dön
GündemKorkunç olay! Sokak kedisini Pitbull'a öldürttü...

Korkunç olay! Sokak kedisini Pitbull'a öldürttü...

İstanbul Bağcılar Kemalpaşa Mahallesinde gece saatlerinde 3 kişi yanlarında gezdirdikleri pitbull cinsi köpeğe mahallelinin beslediği sokak kedisini öldürttü. Yaşanan anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Korkunç olay! Sokak kedisini Pitbull'a öldürttü...

Olay Çarşamba saat 01.30 sıralarında Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre caddede yürüyen 3 kişinin yanında bulunan pitbull cinsi köpek, mahallelinin beslediği ve ismi Prenses olan kediyi kovalamaya başladı. Köpeğin sahipleri de kedinin yakalanmasına engel olmayınca pitbull cinsi köpek, ısırdığı kediyi sokak arasına kadar sürükleyerek ağır yaraladı. Daha sonra köpeğin tasmasından çekerek kediyi köpeğin ağzından kurtaran 3 kişi olay yerinden uzaklaştı. Ağır yaralanan kedi bir süre sokak ortasında can çekiştikten sonra öldü. Yaşanan bu anlar sokaktaki işyerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

"ÖLÜSÜNÜ BİLE ARADIM BULAMADIM"

2 yıl boyunca Prenses isimli kediyi besleyen Elvide Özcan yaşadığı üzüntüyü dile getirerek, "2 senedir ben bu kediye bakıyorum. Hamileydi, doğum yaptı. 3 tane yavrusu oldu. Ben ve esnaf arkadaşlar burada ilgileniyorduk. Sürekli penceremin önündeydi. Kimseye bir zararı olmayan akıllı bir hayvandı. O gece saat 01.30 gibi gelmişler. Pencerenin önünde yatıyormuş hayvan. Yakalatmışlar hayvana köşeyi dönüp burada hayvanı boğdurmuşlar. Sabah geldiğimde şoke oldum, ölüsünü bile aradım bulamadım. Böyle bir canilik olabilir mi? Ben gereğinin yapılmasını istiyorum, sonuna kadar arkasındayım. Bağcılar pitbull dolu. Buralarda vahşet yaşanıyor, tasmasız gezdiriyorlar. Benim canım yandı. Onlarınki hayvansa bizimki de hayvan. Biz de onları koruyoruz, 3 tane yavrusu yetim kaldı. 3 gündür ağlıyorum, yemiyorum, içmiyorum." dedi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İtalya'da boğulmak üzere olan genç, böyle kurtarıldıİtalya'nın Cenova iline bağlı San Fruttuoso körfezinde yüzerken akıntıya kapılan bir genç, İtalyan itfaiyesi tarafından kurtarıldı. Helikopterli kurtarma operasyonu saniye saniye kameralara yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner