Geri Dön

KPSS tercihleri nasıl ve ne zaman yapılacak 2020? KPSS tercih kılavuzu yayımlandı mı?

KPSS sınav sonuçları açıklandıktan sonra adayların gözlerini tercih kılavuzu ve tercih robotuna çevirdiler. Tercih robotunun açılmasıyla birlikte adaylar sıralamalarını gerçekleştirilecekler. İşte 2020 KPSS tercih robotu ve kılavuzu ile ilgili detaylar...

KPSS tercihleri nasıl ve ne zaman yapılacak 2020? KPSS tercih kılavuzu yayımlandı mı?

KPSS tercihleri nasıl yapılır? sorusunun cevabı sınava giren adaylar tarafından büyük bir merakla araştırılıyor. KPSS lisans sınav sonuçları bugün ÖSYM tarafından erişime açıldı. Peki 2020 KPSS tercih kılavuzu ne zaman yayınlanacak?

2020 KPSS TERCİH KILAVUZU AÇIKLANDI MI?

KPSS tercih kılavuzu henüz açıklanmadı. Kılavuz yayınlandığı zamanda detaylar haberde yer alacak.

KPSS TERCİH ROBOTU

KPSS Tercih Rehberi'nde "Kuruma ait sistemlerde yapılan planlı bakım çalışması dolayısıyla bu hizmet geçici olarak kullanıma kapatılmıştır." ibaresi yer alıyor.

KPSS tercih rehberi açıldığı zaman aşağıda yer alan link üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

KPSS TERCİH ROBOTU İÇİN TIKLAYINIZ!

Polisle çatışmaya girip kaçan şahıs yakalandıKonya'da kendisini gözaltına almaya gelen polis ile girdiği çatışmada yara almadan yakalanan Hamza T. (23), adliyeye sevk edildi. Poliste 35 suçtan kaydı bulunan Hamza T.'nin salı günü sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği için polis tarafından durdurulmak istendiği ancak ekip otosuna ateş edip, kaçtığı ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet