Geri Dön

Kuaförüm Sensin kim elendi? Kuaförüm Sensin bu hafta kim gitti? 10 Ocak'ta hangi takım birinci oldu?

SHOW TV'de ekrana gelen Kuaförüm Sensin yarışmasında haftanın finali bugün yaşanıyor. Beş ayrı takımın yarıştığı Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta en düşük ve en yüksek puanı hangi takım aldı? Kuaförüm Sensin izleyicisi bu hafta en güzel saç ve makyajı aynı zamanda stil değerlendirilen yarışmada kim birinci oldu, kim elendi merakla araştırıyor. İşte Kuaförüm Sensin kim elendi? Kuaförüm Sensin kim gitti 10 Ocak? sorularının yanıtları...

Kuaförüm Sensin kim elendi? Kuaförüm Sensin bu hafta kim gitti? 10 Ocak'ta hangi takım birinci oldu?

Hafta içi her gün yayınlanan ve saç, makyaj, stil ile ilgili yakından ilgilenenlerin takip ettiği Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta neler yaşandı? Jüri tarafından en yüksek puanı hangi takım aldı? Hangi takın en düşük puanı alarak yarışmaya veda etmek zorunda kaldı? Kuaförüm Sensin kim elendi? Kuaförüm Sensin kim gitti? 10 Ocak 2020 Cuma günü Kuaförüm Sensin yarışmasında yaşananlar...

KUAFÖRÜM SENSİN KİM ELENDİ?

Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta Zeynep ve Özlem / Taner ve Aslı eşit puanları alarak haftanın sonuncusu oldular.

KUAFÖRÜM SENSİN KİM KAZANDI?

Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta 10 Bin TL'nin sahibi Hasan ve Buse oluyor.

Kuaförler, Adnan Serter’in kendileri için belirlediği saç kesimlerini modellerine uygulamak için ter döktü.

Kuaförler, Adnan Serter’in kendileri için belirlediği saç kesimlerini modellerine uygulamak için ter döktü. Zor kısım kesimi yapmaktan çok modelleri ikna etmekti. Tayfun ve Hasan kesime hemen başlarken, Taner ve Tayfun modellerini ikna etmekte zorlandı. Taner modelini uzun uğraşlar sonunda ikna etse de saçının istediğinden kısa olduğunu düşünen modeli ile arasında gergin anlar yaşandı. Betül’ün modeli ise Adnan Serter’in araya girmesine rağmen inadından vazgeçmedi ve saçını kestirmedi.

Kuaförüm Sensin'de Taner'in gözyaşları!

İki masa arasında verilen yüksek puanlar rakipleri uzun zamandır rahatsız ediyordu. Duygusal durumların puanlamaya etkisi hem rakipler hem de Aslı ve Hasan arasındaki gerginliği arttırdı.

Günün en duygusal anı ise uzun zamandır yanına gidemediği annesi ile görüntülü konuşan Taner’in ağladığı anlardı. Taner’in gözyaşları jüri üyelerini de çok etkiledi. Tuğba Özay da gözyaşlarına hakim olamadı.

 

Bugün resmen başladı! HES kodu olmayan giremeyecekGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge sonrası İstanbul'da bugünden itibaren tüm kamu kurum ve kuruluşlarında HES kodu zorunlu hale getirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber