Geri Dön

Kuaförüm Sensin kim elendi? Kuaförüm Sensin yarışmasında hangi takım kazandı? 7 Şubat

Kuaförüm Sensin yarışmasında haftanın finali bugün ekrana geldi. SHOW TV'nin ilgiyle izlenen yarışması Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta kim kazandı? Kuaförüm Sensin yarışmasında hangi takım elendi? 3-7 Şubat 2020 Haftası Kuaförüm Sensin'de hangi takım yüksek puan aldı? Hangi takım en düşük puanı aldı? İşte Kuaförüm Sensin yarışmasında son durum...

Kuaförüm Sensin kim elendi? Kuaförüm Sensin yarışmasında hangi takım kazandı? 7 Şubat

Hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasında final heyecanı yaşanıyor. 5 takım arasında hangisi 10 Bin liranın sahibi olacak? Gözde Kansu'nun sunumuyla ekrana gelen Kuaförüm Sensin'de en güzel saç, makyaj ve giyimi hazırlayan kişi haftanın birincisi olacak ve büyük ödülün sahibi olacak. Peki Kuaförüm Sensin kim kazandı? Kuaförüm Sensin kim gitti? 7 Şu Kuaförüm Sensin yarışmasında hangi takım birinci oldu?

KUAFÖRÜM SENSİN KİM KAZANDI? HANGİ TAKIM BİRİNCİ OLDU?

3-7 Şubat 2020 Haftasında Kuaförüm Sensin yarışmasının kazanan takımlar 108 puan alarak Taner ile Aslı, Abdullah ile İsmihan oldu.

3-7 Şubat 2020 Haftasında Kuaförüm Sensin yarışmasına veda eden takım Ali ve Betül oldu.

 

 

Genç kadın evinde baygın halde bulunduIsparta’da kendisinden bir süredir haber alınmayan genç kadının kaldığı aparta balkondan girilirken, kağıtların yanık olduğu odada yarı baygın halde bulunan G.Ş. hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber