Geri Dön

Bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek? Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ne zaman hesaplara yatacak?

Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ne zaman ödenecek sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan Kurban Bayramı öncesinde hesaplara yatırılması beklenen emekli ikramiyeleri konusunda 12,5 milyon emekli araştırmalarını sürdürüyor. 2020 yılı içerisinde ilk bayram ikramiyesi Ramazan Bayramında bir ay önce hesaplara yatırılmıştı. Peki Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ne zaman hesaplara yatacak?

Bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek? Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ne zaman hesaplara yatacak?

Bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan bayram günleri öncesinde ödenen 1000 TL bayram ikramiyesinin ödeneceği tarihler vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İlk olarak Ramazan Bayramında ödenen bayram ikramiyelerinin ardından şimdilerde Kurban Bayramı için geri sayım devam ederken milyonlarca emekli bayram ikramiyelerinin ne zaman hesaplara yatacağını merak etmeye başladı. Peki bayram ikramiyeleri ne zaman hesaplara ödenecek?

KURBAN BAYRAMI EMEKLİ İKRAMİYELERİ NE ZAMAN ÖDENECEK?

Kurban Bayramı bu yıl 31 Temmuz, 3 Ağustos tarihleri arasında idrak edilecek. Bayram ikramiyelerinin bu yıl 25-30 Temmuz tarihleri arasında TC kimlik numarasının son hanesine göre hesaplara yatırılması bekleniyor.

 

Meğer Türkçe biliyormuş...Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda maske ve mesafe denetimi yapıldı. Uyarılara rağmen maskesini düzgün takmayan ve Türkçe bilmediğini söyleyen yabancı uyruklu bir yolcu maske cezası yedikten sonra Türkçe konuşmaya başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet