Geri Dön

Bayram mesajları 2020 - Kurban Bayramı mesajı seçenekleri

Kurban Bayramı mesajları için arayış devam ediyor. Bayramın ikinci gününde Kurban Bayramı'nı kutlmaya devam eden vatandaşlar, arkadaşlarına, akrabalarına, ailesine, tüm sevdiklerine en içten bayram mesajını iletmek istiyor. İşte birbirinden güzel kısa - uzun, anlamlı, resimli Kurban Bayramı mesajları 2020...

Bayram mesajları 2020 - Kurban Bayramı mesajı seçenekleri

Kurban Bayramı 31 Temmuz 2020 Cumaa günü başladı. Toplam dört gün sürecek olan Kurban Bayramı 4 Ağustos 2020 günü sona ermiş olacak. Bu dört gün boyunca birçok vatandaş, Kurban Bayramı mesajları araştıracak. Tercihine göre seçeceği bayram mesajını yakınlarına iletecek. Koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafeli geçen Kurban Bayramı'nı en güzel mesajlarla kutlamak istiyorsanız haberimizin içeriğinde hem kısa hem uzun, tercihe göre de resimli bayram mesajlarını inceleyebilirsiniz.

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun… Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Bayram mesajları 2020 - Kurban Bayramı mesajı seçenekleri

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

Barış, sağlık, mutluluk, kardeşlik ve huzur dolu bir dünya ümidiyle... Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bayram mesajları 2020 - Kurban Bayramı mesajı seçenekleri

Kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Allah'tan temenni ediyorum.

Mübarek Kurban Bayramı'nı can-ı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kurban Bayramı'nın ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim. Bayramınız mübarek olsun.

Bayram mesajları 2020 - Kurban Bayramı mesajı seçenekleri

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanız temennisiyle kurban bayramınız mübarek olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

 

Son dakika! Bingöl'de görme engelli karısını bayıltana kadar döven cani kameradaGelen bir son dakika haberine göre, Bingöl'ün Karlıova ilçesinde cani koca, görme engelli karısını çocuklarının yanında bayıltana kadar dövdü. Yaşanan dehşet anlarını çocuklardan biri kameraya kaydetti. Vahşetin görüntüleri kısa süre sonra sosyal medyada hızla yayıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber