Geri Dön

Kurban Bayramı ne zaman? 2018 Bayram tatili kaç gün?

Kurban Bayramı 2018 ne zaman? Bayram tatili kaç gün sürecek? Sorularının yanıtları merak ediliyor. Müslümanları yakından ilgilendiren Kurban Bayramı'na ilişkin bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Kurban Bayramı ne zaman? 2018 Bayram tatili kaç gün?

Kurban Bayramı için meraklı bekleyiş devam ediyor. Müslüman vatandaşlar bu önemli günü beklerken kurbanlık fiyatlarını da araştırmaya başladı. 2018 yılı kurban fiyatları için henüz net bir açıklama yapılmadı. İşte diğer tüm detaylar...

KURBAN BAYRAMI 2018 YILINDA NE ZAMAN?

Kurban Bayramı Arefesi 20 Ağustos 2018 Pazartesi

Kurban Bayramı Birinci Günü 21 Ağustos 2018 Salı

Kurban Bayramı İkinci Günü 22 Ağustos 2018 Çarşamba

Kurban Bayramı Üçüncü Günü 23 Ağustos 2018 Perşembe

Kurban Bayramı Dördüncü Günü 22 Ağustos 2018 Cuma günü olacak.

KURBAN BAYRAMI TATİLİ HAKKINDA

Kurban Bayramı Arefesi Pazartesi gününe denk geldiğinden arefenin tatil edilmemesi durumunda 6 günlük bir tatil söz konusu olacak. Fakat arefeninde tatil edilmesiyle çalışanlar 18 Ağustos 2018 Cumartesi gününden itibaren 24 Ağustos 2018 günü dahil olmak üzere toplamda 9 gün tatil yapmış olacaklar. Arefe gününün özellikle Kamu Kuruluşu çalışanları için tam gün mü yoksa yalnızca öğleden sonra mı tatil edileceği hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

Çatıdan düşerek ölen kardeşler mahalleyi yasa boğduVan'ın merkez İpekyolu ilçesinde uydu çanağını onarmak için çatıya çıkan Yıldız ve Cumali Tekin kardeşler, kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet