Geri Dön

Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlayacak?

Bugün normalde Kuruluş Osman günü... Fakat dizi uzun zaman önce sezon finali yaptı. Eylül ayının gelmesiyle birlikte özellikle bugün Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlayacak? sorusu yöneltiliyor.

Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlayacak?

 

Diriliş Ertuğrul sonrası başlayan Kuruluş Osman her çarşamba ekrana geliyordu. Dizi haziran ayının son haftası sezon finali yaptı. Dizi sezonunun başlamasıyla birlikte Kuruluş Osman'ın yeni sezonunun ne zaman başlayacağı da merak edilmeye başlandı.

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kuruluş Osman yeni sezonunun ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Beklentiler Ekim ayı ortasında başlayacağı yönünde...

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Obaya yapılan baskını bertaraf ettikten sonra hedefine Sofia ve Kulucahisar Kalesi'ni koyan Osman Bey, Kayı Obası Alpleri ile birlikte kaleyi ele geçirip Sofia'yı alt etmek üzere için plan kurup harekete geçiyor.

 

Meğer Türkçe biliyormuş...Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda maske ve mesafe denetimi yapıldı. Uyarılara rağmen maskesini düzgün takmayan ve Türkçe bilmediğini söyleyen yabancı uyruklu bir yolcu maske cezası yedikten sonra Türkçe konuşmaya başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet