Geri Dön
GündemKuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam neden yoktu? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam neden yoktu? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Show TV ekranında izleyici ile buluşuyordu. Cumartesi akşamları ekrana gelen sevilen dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi bu akşam yeni bölüm ile ekrana gelmedi. Diziyi takip eden izleyiciler Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm bu akşam neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam neden yoktu? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 26.bölümünde Yıldız, Kuzey'i kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın ve Ferda Kaynar gibi isimler yer alıyor. Bu akşam dizinin ekranlarda yer alıp almayacağı araştırılan konular arasında bulunuyor. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam yok mu? Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

KUZEY YILDIZI İLK AŞK BU AKŞAM VAR MI?

Show TV’nin bugünkü yayın akışında Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yer almadı. Dizinin yeni bölümü 4 Nisan 2020 tarihinde yayınlanacak.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK OYUNCULARI KİMLERDİR?

Aslıhan Güner
İsmail Demirci
Toygan Avanoğlu
Cezmi Baskın
Zeynep Kankonde
Hüseyin Soysalan
Uğur Demirpehlivan

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 26.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yıldız, Kuzey'i kendinden uzaklaştırmak isterken neredeyse onun hayatına mal oluyordu. Yıldız, sevdiği adamı kurtarabilmek için çırpınırken, denize açılan Sefer ve kızlar, Yıldız'ın yardım çağrısını fark ederek Kuzey'i kurtardı. Yıldız, istemeden de olsa böyle bir şeye sebep olduğu için büyük bir vicdan azabı yaşadı. Kuzey, kendine geldiğinde yaşadıkları durumu Yıldız'la kavuşabilmek için bir fırsat olarak düşünse de Yıldız’ın öfkesi dinmek bilmedi. Kuzey'in duygu sömürüsüne katlanamayan Yıldız hastaneyi terk etti. Tüm olanlara rağmen kendini affettirmek için çabalayan Kuzey, Şule'nin boşanma sözleşmesine koyduğu maddeyi öğrenince sinir krizi geçirdi. Bu maddeye göre Kuzey boşandıktan sonra bir yıl kimseyle evlenemeyecekti yani Yıldız ile bir yıl daha kavuşamayacaktı. Talihsiz aşık, elini neye atsa sonunda hüsrana uğrarken, Nahide olaya el koydu ve bir plan yaptı. Kuzey, Yıldız'ı varlığıyla değil yokluğuyla kazanacaktı. Yıldız'ın, özlemine yenik düşmesini bekleyen Kuzey, kimseye söylemeden ortadan kayboldu. İnzivaya çekildiği barakaya Mahmut ve Yıldız'ın gelmesiyle Kuzey şoke oldu. Mahmut ile aşk yaşıyormuş gibi oyun oynayan Yıldız, Kuzey'i delirtti. Finalde ise oyun oynadığını itiraf eden Yıldız, Kuzey'e "Sensiz olamıyorum ben..." diyerek duygularını itiraf etti. Yıldız sonunda inadını bıraktı ve iki aşık yeniden kavuştu.

Osmaniye'de korkutan depremOsmaniye'de yaşanan 4,2 büyüklüğündeki depremde herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmadığı bildirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet