Geri Dön
GündemKYK 4. yedek yurt sonuçları açıklandı! KYK yurt sonuçları

KYK 4. yedek yurt sonuçları açıklandı! KYK yurt sonuçları

KYK yedek yurt sonuçları açıklanmaya devam ediyor. 4. yedek yurt yerleştirme sonuçları az önce resmi site üzerinden duyuruldu.

KYK 4. yedek yurt sonuçları açıklandı! KYK yurt sonuçları

KYK yedek yurt yerleştirmeleri devam ediyor. 4. yurt yedek yerleştirme sonuçları da ilan edildi. Öğrenciler sonuçlarına aşağıdaki linke tıklayarak e devlet üzerinden sorgulayabilecekler.

BURSLU OLMAYAN YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİLER İÇİN YURT BAŞVURUSU

Yurt başvurusunda bulunan öğrencilerin beyanlarının doğruluğu, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından ilgili makamlar nezdinde araştırılacaktır. Beyanlarınızın doğru olmadığının tespit edilmesi halinde yurt hakkınız iptal edilecektir. Son Başvuru Tarihi: 10.10.2018 23:59

Başkasına ait T.C. Kimlik numarası ile yurt başvurusu yapıldığının tespit edilmesi halinde, ilgili T.C. kimlik numarasına ait tüm başvurular geçersiz sayılacaktır.

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü'nden T.C Kimlik Numarası alınması zorunludur.Aksi halde başvuru yapamazsınız.

İnteraktif başvurunuzu yaparken her alanı dikkatlice inceleyiniz.
Hatalı, eksik bildirim, gerçeğe aykırı beyan; yurtta barınmanızı engeller.
Yurtta kalmaya hak kazanan öğrencilere ait bilgiler www.kyk.gov.tr internet adresinden öğrenilebilecektir. Ayrıca adrese herhangi bir tebligat yapılmayacaktır.
Başvuru bitim tarihine kadar başvuru bilgilerinizde güncelleme yapabilirsiniz.

YURT BAŞVURU SORUNLARINIZ İÇİN AŞAĞIDA YAZILI TELEFONU ARAYABİLİRSİNİZ.

Çağrı Merkezi: 4441961

KYK 4. yedek yurt sonuçları açıklandı KYK yurt sonuçları

KREDİ VE BURS BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Kredi burs başvuruları tüm üniversitelerin yatay, dikey geçiş, doktora ve yüksek lisans öğrenci işlemlerini tamamlamasını takiben alınacak.

Başvuru tarihleri henüz belli olmadı. İl ve yurt müdürlüklerine ait adres ve telefon numaraları yurtkur.gsb.gov.tr adresinden öğrenilebilecek.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yaban hayatından görüntüler fotokapana yansıdıDoğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından yaban hayatını gözlemlemek için belli noktalara yerleştirilen fotokapanlara kurt ve yaban domuzları yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler