Geri Dön
GündemKYK burs başvuruları ne zaman? KYK bursu ne kadar, başvurular başladı mı?

KYK burs başvuruları ne zaman? KYK bursu ne kadar, başvurular başladı mı?

KYK burs başvuru tarihleri üniversite öğrencileri tarafından araştırılıyor. KYK yurt başvuruları ile ilgili GSB'den gelecek açıklamalar heyecanla bekleniyor. KYK burs ve kredi başvuru ekraı açıldığı zaman e-Devlet üzerinden gerçekleştirilecek. Peki 2021-2022 KYK burs başvuruları ne zaman?

KYK burs başvuruları ne zaman? KYK bursu ne kadar, başvurular başladı mı?

KYK burs başvurusunu üniversite öğrencileri gerçekleştirecek. Gençlik ve Spor Bakanlığı, KYK burs ve kredi başvuru tarihlerini açıklayacak. Gözler KYK yurt başvuru tarihlerine çevrildi. Peki KYK burs başvuruları ne zaman 2021-2021, nereden yapılacak?

KYK BURS BAŞVURULARI NE ZAMAN?

KYK burs başvurularının başlayacağı tarih henüz belli olmadı. KYK burs ve kredi başvuru tarihleri açıklandığı zaman detaylar habere eklenecek.

KYK BURSU NE KADAR, KAÇ TL?

2020 senesinde KYK burs ve kredileri üniversite öğrencileri için 650 lira, yüksek lisans için bin 300 lira ve doktora için ise bin 950 lira idi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Antalya'da eski eş dehşet saçtıAntalya'nın Döşemealtı ilçesinde ailesiyle birlikte yaşayan Hayriye Alkutay (30), eski eşi Mustafa Ayata tarafından kurusıkıdan bozma tabancayla vurularak öldürüldü. Saldırıda, Alkutay'ın iki kardeşi de yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler